23 Απρ

Καμαριέρες και λαντζιέρες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προσφέρουμε υπεύθυνα θέσεις εργασίας για καμαριέρες, λαντζιέρες ρεσεψιόν κ.α. στην Χαλκιδική και Σάμο σε ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα. (με διαμονή. διατροφή, ένσημα).
Γραφείο "Prestije-Sandanski", κ-α Γαλήνη, viber: 0030 6996 920 717 και 00359877522550, 2314 005 727, 6948500378.
ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 18.00-20.00.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Δημήτρης]

άτομο, ανεξαρτήτου φύλου, για υπάλληλος κρεοπωλείου. Αρμοδιότητες: ως βοηθός κρεοπωλείου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παρασκευασμάτων, εξυπηρέτηση πελατών Η εταιρία προσφέρει: μερική απασχόληση, ανατολική Θεσσαλονίκη

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητούνται άμεσα προωθήτριες με γνώση της Ρωσικής γλώσσας Αρμοδιότητες: Προώθηση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή και ευπαρουσίαστη Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό ημερομίσθιο και ασφάλιση

16 Αυγ
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Καμαριέρα Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά Η εταιρία Melissa Gold Coast, στα Ψακούδια Χαλκιδικής, προσφέρει: Μισθό, διαμονή & διατροφή. Τηλ επικοινωνία από 10:00 έως 20:00, αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [TWINSOFT]

Ζητείται υπάλληλος για γραμματειακή υποστήριξη σε εταιρία πληροφορικής. Απαραίτητη γνώση αγγλικών και άριστη χρήση Η/Υ. Ωράριο 10:00-18:00, Δευτέρα-Παρασκευή.

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

H ManDynamic αναζητά  Σιδερωτή  από βιοτεχνία ρούχων. Περιοχή: Εύοσμος, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: - Τελικό Σίδερο Κουστουμιού Απαραίτητα προσόντα: - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Παροχές: - Μισθός. - Ασφάλιση. - Πλήρης Απασχόληση. - Πενθήμερη εργασία 8:00 - 16:00.