23 Απρ

Καμάριερες και λαντζιερες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προσφέρουμε υπεύθυνα θέσεις εργασίας για καμαριέρες, λαντζιέρες ρεσεψιόν κ.α. στην Χαλκιδική και Σάμο σε ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα. (με διαμονή. διατροφή, ένσημα).
Γραφείο "Prestije-Sandanski", κ-α Γαλήνη, viber: 0030 6996 920 717 και 00359877522550, 2314 005 727
ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 18.00-20.00.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

03 Μαι
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Καμαριέρες για Ξενοδοχείο Περιοχή: Σάνη , Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: • Διαθεσιμότητα από μέσα Απριλίου έως τέλη Σεπτέμβρη • Προϋπηρεσία απαραίτητη • Από 25 έως 45 ετών • Γνώση Αγγλικών Παροχές: • Μισθός • Ασφάλιση • Δώρα • Επιδόματα • Εκπαίδευση πάνω στη χρήση προβιοτικών απορρυπαντικών. Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 & Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ....

25 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητούνται Λαντζιέρες με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360ο Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών – Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Πωλητής /τρια Το κατάστημα εστίασης "Το Χρυσό" στο Medditerannean Cosmos Θεσσαλονίκη αναζητά νέο/νέα έως 38 ετών για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με προοπτική εξέλιξη. Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο

23 Μαι
Δήμος Ρόδου [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Καμαριέρες με η χωρίς προυπηρεσία από όλη την Ρόδο για μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες του νησίου για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχονται καλές αποδοχές, διατροφή, διαμονή, άδειες, δώρα, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 6970 059271.