20 Μαι

Yπάλληλος υποδοχής για εργασία σε ξενοδοχείο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ρεσεψιονίστ με προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο στην Περαία-Θεσσαλονίκης.
Απαραίτητη προϋπόθεση: η άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας και υπολογιστών.
Τηλ Επικοινωνίας 2392024271

Telephone
MARINA HATZIOANNIDOU

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Καμαριέρες για Ξενοδοχειακή Μονάδα Περιοχή: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Από 27 έως 45 ετών, Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 750 ευρώ, Ασφάλιση, Δώρα/Επιδόματα, Πλήρης Απασχόληση, Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούνιος - Τέλη Οκτώβρη 6 ήμερη εργασία Ωράριο 07:30 - 16:00

04 Ιουν
Θεσσαλονίκη [GOLD SILVER MONEY]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ . ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 2310 650 958 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 14.00 ΚΑΙ ΣΤΟ 6906472810 ΑΠΟ ΤΙΣ 9.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21.00.

23 Μαι
Ηράκλειο [I-RESORT BEACH HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων I-Resort Beach Hotel & Spa στη Σταλίδα Ηρακλείου Κρήτης που έχει σαν στόχο την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα. Περιγραφή Θέσης Απαραίτητα Προσόντα Βοηθός Λογιστηρίου • Απόφοιτος ΤΕΙ • Γνώση Αγγλικών • Γνώση H/Y • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση • Ομαδικό Πνεύμα Συνεργασίας Βοηθός Αποθηκάριου • Απολυτήριο Λυκείου • Γνώση H/Y • Προϋπηρεσία σε αποθήκη ξενοδοχείου • Οργάνωση • Ομαδικό...

... Πνεύμα Συνεργασίας
IT Support
• Απόφοιτος ΙΕΚ ή ΤΕΕ με κατεύθυνση Ηλεκτρονικός Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων ή αντίστοιχο
• Γνώση επισκευής H/Y
• Γνώση Αγγλικών
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Ομαδικό Πνεύμα Συνεργασίας
Assistant Sales Manager
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε τμήμα Πωλήσεων ξενοδοχειακής εταιρίας
• Άριστη γνώση Αγγλικών. Γνώση γερμανικής γλώσσας θα συνεκτιμηθεί
• Γνώση της Τουριστικής Αγοράς
• Άριστη γνώση χρήσης προγραμμάτων MS Office ηλεκτρονικού υπολογιστή
• Ικανότητα στην επικοινωνία

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email manager@iresortbeachhotel.com, υπόψη κ. Τσαγκαράκη.
Η αξιολόγηση των υποψηφίων θα ξεκινήσει άμεσα και θα γίνει βάσει βιογραφικών.
Καταληκτική ημερομηνία υποβολής των βιογραφικών είναι η 15/06/2019.

Tags:

21 Μαι
Θεσσαλονίκη [Le tif]

Κομμωτής κομμώτρια Αρμοδιότητες: Σαλόνι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 χρόνων Επιθυμητά Προσόντα: Εξειδίκευση στο χρώμα μαλλιών Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση και bonus

20 Ιουν

Η ManDynamic αναζητά κοπέλα για παραγωγή και προετοιμασία φυσικών χυμών σε Juice Bar. Περιοχή: Άγιος Νικόλαος, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, Γνώση Αγγλικών. Παροχές: Ασφάλιση,Πλήρης Απασχόληση, Διαμονή/Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβριος.