20 Μαρ

Βοηθός Κουζίνας,Πλαταμώνας

Κατερίνη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Βοηθός Κουζίνας από ΕστιατόριοΠεριοχή: ΠλαταμώναςΑρμοδιότητες:Τηγάνι και σχάραΜενού α λα καρτ & μαγειρευτάΑπαραίτητα προσόντα:Από 28 έως 50 ετώνΑπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέσηΉρεμη προσωπικότηταΤήρηση κανόνων υγιεινήςΕπιθυμητά προσόντα:Πτυχίο Μαγειρικής θα θεωρηθεί προσόνΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλισηΈναρξη σεζόν από Ιούνιο έως ΣεπτέμβρηΈναρξη συνεργασίας από ΜάρτιοΠροοπτική Μόνιμης ΣυνεργασίαςΔΕΝ ΠΑΡΈΧΕΤΑΙ ΔΙΑΜΟΝΉΓραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, ΠέλλαΤηλ: (+30) 2381 100600Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Πανελλήνια [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Βοηθός Κουζίνας – Αθήνα Κωδικός θέσης: ΒΚΒΚΑ_18 Περιγραφή θέσης: Προετοιμασία και μαγείρεμα των προϊόντων του καταστήματος Υπεύθυνος για την καθαριότητα, καθώς και τις συνθήκες υγιεινής του χώρου Ενημέρωση του υπευθύνου καταστήματος για θέματα παραγωγής προϊόντων ή οποιοδήποτε άλλο

22 Απρ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa 5 αστέρων στην Κω, ζητάει άμεσα: Μάγειρα Γ’ / Βοηθό κουζίνας Προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

16 Απρ
Θεσσαλονίκη

Δύο κυριες για ταβέρνα στην Χαλκιδική ζητούνται άμεσα για εργασία σαν λαντζιερες. Διαμονή, διατροφή, ασφάλιση. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", τηλ. 6948 500 378, βαιμπερ :0030 6996 920 717, 00359 877 522 550 Ώρες επικοινωνίας :9.00-13.00 και 18.00-20.00

10 Απρ
Δήμος Θήρας [OIA MARE VILLAS]

To Oia Mare Villas στην Οία Σαντορίνης ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Βοηθό Κουζίνας / Σερβιτόρο Περιγραφή καθηκόντων: Γνώση ζεστής και κρύας κουζίνας Γνώση bartending επιθυμητή Καθαριότητα χώρου εργασίας κατά τη διάρκεια της εκτέλεσης των καθηκόντων Βασικές προϋποθέσεις: Απόφοιτος σχολής μαγειρικής

05 Απρ
Πανελλήνια [PHC FRANCHISED RESTAURANTS PUBLIC LTD]

Ευκαιρίες καριέρας στην Κύπρο! Εργοδότηση με εποχικά συμβόλαια ή ετήσια συμβόλαια με προοπτική μόνιμης απασχόλησης! Το Burger King Κύπρου ψάχνει για νέα ταλέντα με ενέργεια και ευχάριστη προσωπικότητα για να στελεχώσει τα εστιατόριό του σε όλες τις πόλεις της Κύπρου και τη θέση: Βοηθός Κουζίνας Όλοι