20 Μαρ

2 Νέες Θέσεις - Σύμβουλοι Πωλήσεων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέσης
Ο οργανισμός της We Athens, επίσημος συνεργάτης μεγάλων εταιρειών , στα πλαίσια επέκτασης του αναζητά νέα άτομα για τη Στελέχωση των τμημάτων του. Ο οργανισμός μας αναπτύσσεται διαρκώς στους τομείς προώθησης project και παροχής υπηρεσιών και αναζητά 2 άτομα , άμεσα διαθέσιμα στo κέντρο της Αθήνας

Η εταιρία προσφέρει:

• Υψηλό πακέτο αποδοχών και bonus παραγωγικότητας
• Ευκαιρίες καριέρας στο χώρο των Πωλήσεων
• Σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
• Ολοκληρωμένη Εκπαίδευση

Απαραίτητα Προσόντα
Προφίλ Υποψηφίου
• Επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στο χώρο των Πωλήσεων θα εκτιμηθεί αλλά δεν απαιτείται

Η θέση δεν αφορά τηλεφωνικές πωλήσεις και promotion.

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Εξυπηρέτησης Elpedison Έχοντας κληρονομήσει την εμπειρία, την τεχνογνωσία και την τεχνολογία από τις μητρικές της εταιρίες, Ελληνικά Πετρέλαια, Edison και Ελλάκτωρ η Elpedison αποτελεί κορυφαία εταιρεία ενέργειας, τόσο στην παραγωγή και προμήθεια ηλεκτρικού ρεύματος,

18 Απρ
Αθήνα [We Marketing]

Καλύπτονται άμεσα 3 θέσεις του τμήματος Marketing μεγάλης εταιρείας η οποία αναζητά άτομα με όρεξη και διάθεση για δουλειά. Απαραίτητα προσόντα: • Επικοινωνιακός και δυναμικός χαρακτήρας • Ομαδικό Πνεύμα • Ικανότητα διοίκησης ομάδας • Φιλοδοξία, πρωτοβουλία και αφοσίωση Προσφέρονται: • Άμεσο ξεκίνημα • Μεγάλες ευκαιρίες Καριέρας • Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση • Ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον Τρόπος επικοινωνίας: Αποστολή βιογραφικών...

... στο mail: recruitment@wemarketing.gr
Σε περίπτωση που το βιογραφικό σας περάσει επιτυχώς την πρώτη αξιολόγηση θα επικοινωνήσουμε μαζί σας άμεσα.

Tags:

15 Απρ
Αθήνα [ALPHA OMEGA SOLUTION]

H Alpha Omega Solutions, αποκλειστικός συνεργάτης μεγάλου ομίλου παροχής και παραγωγής ενέργειας, επιθυμεί να προσλάβει Συμβούλους Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Καλή γνώση Η/Υ Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί

15 Απρ
Αθήνα [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας τεχνικού εξοπλισμού στα

13 Απρ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Έμπειροι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πωλήσεων Volton Η RedCall είναι ένα σύγχρονο contact center που εξειδικεύεται στην εξυπηρέτηση πελατών, καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα ειδικοτήτων, καθώς διαθέτει τα μέσα και την τεχνογνωσία που απαιτούνται για την άμεση επίτευξη των στόχων της. Η RedCall, εταιρία με 20ετή