20 Μαρ

Οδηγοί Β\'&Γ\',Κέρκυρα

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Οδηγοί Β´ & Γ κατηγορίας από εταιρεία εμπορίας φρούτωνΠεριοχή: ΚέρκυραΑρμοδιότητες:Δρομολόγια από και προς το πελατολόγιοΦορτοεκφόρτωση παραγγελιώνΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 50 ετώνΔίπλωμα Β´ ή Γ´ κατηγορίαςΕπιθυμητά προσόντα:Προϋπηρεσία επιθυμητήΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλισηΆμεση πρόσληψηΜόνιμη ΣυνεργασίαΔΕΝ ΠΑΡΕΧETAI ΔΙΑΜΟΝΉΓραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, ΠέλλαΤηλ: (+30) 2381 100600Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

ManDynamic

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink’s Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ' ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

22 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels στη Κέρκυρα για τη στελέχωση των ξενοδοχείων της Blue Princess Beach Hotel 4* All Inclusive, Λιαπάδες, Saint George Palace 4* All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και των νέων ξενοδοχείων της Porto Demo Boutique Hotel 4* Plus All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και Amour Holiday Resort 4* All Inclusive, Σιδάρι, για τη διάρκεια της τουριστικής

22 Απρ
Κέρκυρα [Elpisjobs]

Σερβιτόροι/ες για το εστιατόριο ή το μπαρ ξενοδοχείου 5* στη Κέρκυρα Απαραίτητα Προσόντα: Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή, πλήρης διατροφή, πλήρης ασφάλιση και 4 ρεπό το μήνα

22 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MARBELLA Α.Ε.]

Βοηθός Λογιστή Βασικές αρμοδιότητες: Καταχώριση εγγραφών στο λογιστικό σύστημα (soft1) βάσει του λογιστικού σχεδίου των ΕΛΠ Συμφωνία εμπορικού με λογιστική Έλεγχος μηνιαίου ισοζυγίου λογιστικής Κατάρτιση μηνιαίων φορολογικών δηλώσεων ΦΠΑ και παρακρατούμενων φόρων Παρακολούθηση κέντρων

18 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Β’ Μάγειρες Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση μεσογειακής κουζίνας Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική