19 Μαρ

Κομμώτρια-τής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΊΤΑΙ κομμώτρια-τής για πλήρη απασχόληση με ασφάλιση σε κομμωτήριο στην Λεωφόρο Στρατού Πολίχνης

Telephone
Αναστασία Πουρτουλίδου

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [MORENA SPAIN]

Ζητείται προσωπικό για το κατάστημα υποδημάτων MORENA SPAIN στην Θεσσαλονίκη, Τσιμισκή 92 Θέσεις εργασίας: 1. υπεύθυνη με προϋπηρεσία-8ωρης απασχόλησης 2. πωλήτριες-4ωρης και 8ωρης απασχόλησης ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL

21 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Ζαχαροπλαστείο Σπέσιαλ]

Ζητείται πωλήτρια σε ζαχαροπλαστείο για ημιαπασχόληση. Εμπειρία στον χώρο επιθυμητή.

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤEΙΟ ΦΕΝΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ : ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ, ΝΟΜΙΚΟΙ, ΒΙΟΛΟΓΟΙ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΓΝΩΣΤΕΣ SPSS , ΧΗΜΙΚΟΙ, ΦΥΣΙΚΟΙ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ, ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ, ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΕΚΠΟΝΗΣΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ. ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ info@omilos-platon.gr

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους-ες για Εστιατόριο Περιοχή: Χαλκιδική, Κρυοπηγή Απαραίτητα προσόντα: Από 19 έως 40 ετών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν από Ιούνιο έως Οκτώβρη