19 Μαρ

Κομμώτρια-τής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΊΤΑΙ κομμώτρια-τής για πλήρη απασχόληση με ασφάλιση σε κομμωτήριο στην Λεωφόρο Στρατού Πολίχνης

Telephone
Αναστασία Πουρτουλίδου

Σχετικες Αγγελιες

16 Απρ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιαννης]

κομμωτρις Αρμοδιότητες: πληρης απασχοληση Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια 2 χρονια Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ενσημα,μισθο

15 Απρ
Αθήνα [BIKY]

Βοηθός Κομμώτρια Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις στο ανδρικό κούρεμα Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

10 Απρ
Πανελλήνια [ALL ABOUT CONCEPT]

Ζητείται Κομμώτρια Τεχνίτρια Νυχιών για μεγάλο κατάστημα καλλυντικών στο κέντρο της Αθήνας. Απαραίτητα προσόντα: Άμεση διαθεσιμότητα Απόφοιτος σχολής κομμωτικής Απόφοιτος σχολής μανικιούρ Γνώση εφαρμογής βλεφαρίδων Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Επαγγελματισμός και συνέπεια

08 Απρ
Πανελλήνια [ΑΙΡΟΤΕΛ ΑΕ]

Ο ξενοδοχειακός όμιλος Αιροτέλ αναζητά Κομμωτή / Κομμώτρια Ο ξενοδοχειακός όμιλος Αιροτέλ αναζητά για πρόσληψη σε ξενοδοχείο του ομίλου στην Αθήνα κομμωτή / κομμώτρια με ωράριο εργασίας 07:30 π.μ.-10:30 π.μ. / πενθήμερο. Κύριες αρμοδιότητες: Κούρεμα Χτένισμα Όχι χημικές εργασίες (βαφές κτλ.)

05 Απρ
Δήμος Μυκόνου [PETINOS HOTEL]

Ζητείται για τον χώρο του spa Κομμώτρια με προϋπηρεσία και γνώσεις αγγλικών. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]