19 Μαρ

Υπεύθυνος Αποθήκης / Purchase Auditor

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Υπεύθυνος Αποθήκης / Purchase Auditor Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση Η/Υ, λειτουργικών προγραμμάτων αποθήκης Γνώση της αγγλικής γλώσσας Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες Ομαδικό...

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαρ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης Ξενοδοχείου Περιγραφή εργασίας: Απογραφή αποθήκης κατά την παραλαβή και μηναία απογραφή μαζί με το τμήμα ελέγχου Καθημερινή συγκέντρωση παραγγελιών από τους προϊσταμένους διαφόρων ειδικοτήτων

24 Μαρ
Πανελλήνια [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το 5* Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Υπεύθυνος Αποθήκης Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση Η/Υ, λειτουργικών προγραμμάτων αποθήκης (κατά προτίμηση HART) Γνώση της αγγλικής γλώσσας Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

23 Απρ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Υπεύθυνος Πωλήσεων Μηχανολογικού Εξοπλισμού (SAL 1503), Αθήνα Περιγραφή: Κορυφαία εταιρείαμε αντικείμενο την κατασκευή και εμπορίατεχνικού και βιομηχανικού εξοπλισμού, αναζητάΥπεύθυνο Πωλήσεων Μηχανολογικού Εξοπλισμού για τις ανάγκες περαιτέρω ανάπτυξης της στην Αττική και την Νότια

22 Απρ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Διαθέτεις εμπειρία ως υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας; Θα ήθελες να εργαστείς σε μια μη κερδοσκοπική ένωση με αρκετά ανταγωνιστικές μισθολογικές απολαβές; Έχεις εμπειρία στην επικοινωνία με δημόσιους φορείς; Διαθέτεις ισχυρές διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες;

18 Απρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταρία]

Υπεύθυνος Διαχείρισης Καταλυμάτων Τύπου AirBnB Απαιτούμενα προσόντα: Ηλικία από 26 έως 50 ετών Επαγγελματική εμπειρία σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Ευέλικτος, ηθικός και επικοινωνιακός χαρακτήρας Εξοικείωση με τον κλάδο του τουρισμού / ταξιδιού /