19 Μαρ

Σερβιτόρος/α

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Σερβιτόρος/α Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Γνώση αγγλικών, επιθυμητά και τα γαλλικά Ευχάριστη προσωπικότητα Υπευθυνότητα και συνέπεια Η προσφορά μας: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή και...

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Πανελλήνια [T.G.I FRIDAY\'S]

Η TGI Fridays λειτουργεί από το 1965 μέχρι σήμερα έχει περισσότερα από 800 εστιατόρια σε 60 χώρες. Στην Ελλάδα λειτουργεί από το 1997 με συνολικά 8 καταστήματα, 6 στην Αθήνα και 2 στη Θεσσαλονίκη. Αναζητούμε νέους και νέες, που θα μας βοηθήσουν να διατηρήσουμε την ηγετική μας θέση διεθνώς, στον κλάδο των Εστιατορίων

17 Απρ
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται Σερβιτόρος για Πρωινά A la Carte Απαραίτητες προϋποθέσεις: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Πελατοκεντρική νοοτροπία Απόφοιτος τουριστικής σχολής Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γνώση άλλων γλωσσών θα

15 Απρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Σερβιτόρος για Εστιατόριο A la Carte Ξενοδοχείο 4* στη Χαλκιδική ζητά έμπειρους σερβιτόρους για εστιατόριο a la carte κατά τη σεζόν 2019. Απαραίτητη η γνώση άπταιστων αγγλικών και μίας ακόμα γλώσσας, κατά προτίμηση γερμανικών ή ρωσικών. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης. Προσφέρεται διαμονή και διατροφή.

13 Απρ
Πανελλήνια [Lesante Collection]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Lesante Blu Exclusive Beach Resort, μέλος των Leading Hotels of the World, και το The Lesante Luxury Hotel Spa ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Α' Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή

12 Απρ
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος TOR Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στον χώρο της φιλοξενίας, ζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία Eagles Palace και Eagles Villas αναζητούμε Σερβιτόρο / Βοηθό Σερβιτόρου / Room Service Agent Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Περιγραφή θέσης: Ο