19 Μαρ

Καμαριέρα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Καμαριέρα Καθήκοντα και προϋποθέσεις υποψήφιας: Καθαρισμός και τακτοποίηση δωματίων, διαδρόμων και κοινόχρηστων χώρων Απαραίτητη η προϋπηρεσία Γνώση αγγλικών Η προσφορά μας: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή και διατροφή...

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων) στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν ζητά να προσλάβει Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία

18 Απρ
Πανελλήνια [T&T MAINTENANCE MASTER]

H House-Keeping P.C. ως εξωτερικός συνεργάτης μεγάλων ξενοδοχειακών μονάδων, με εμπειρία στην παροχή υπηρεσιών, ζητά να προσλάβει για εργασία σε νέο boutique ξενοδοχείο 5 αστέρων στο κέντρο της Αθήνας, δυναμικότητας 37 δωματίων, προσωπικό για την παρακάτω θέση: Καμαριέρα για εργασία μόνιμης απασχόλησης.

18 Απρ
Πανελλήνια [MASTER PLUS HR ]

H Master Plus ΗR για λογαριασμό πελατών της, ξενοδοχειακών μονάδων στην Κρήτη, αναζητά υποψήφια για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης τη σεζόν 2019: Καμαριέρα Κωδικός θέσης: ΚΑΗ0419 Περιγραφή θέσης: Καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων ξενοδοχείου Πλήρες ωράριο, 6ήμερη απασχόληση Προφίλ υποψηφίου:

12 Απρ
Πανελλήνια [MIRAGGIO THERMAL SPA & RESORT]

Το Miraggio Thermal Spa Resort, 5* ξενοδοχειακό συγκρότημα στο Παλιούρι στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, αναζητά για τη νέα σεζόν Καμαριέρα (Maid) Κριτήρια υποψήφιας: Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών είναι επιθυμητή Απολυτήριο λυκείου επιθυμητό Διετής τουλάχιστον

11 Απρ
Πανελλήνια [ANATOLI]

Καμαριέρα Το Camping Armenistis στη Σιθωνία Χαλκιδικής, ενδιαφέρεται να προσλάβει έμπειρη καμαριέρα για την καλοκαιρινή περίοδο 2019. Απαραίτητα προσόντα: Εκπαίδευση στις διαδικασίες οροφοκομίας/καθαριότητας δωματίων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο