19 Μαρ

Βοηθός Μάγειρα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Βοηθός Μάγειρα Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής μαγειρικής Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικών Η προσφορά μας: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης Διαμονή και...

Σχετικες Αγγελιες

15 Απρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Μάγειρα Βοηθό Μάγειρα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Απρ
Δήμος Πάργας [PARGA OLYMPIC HOTEL]

Το Parga Olympic Hotel, ξενοδοχείο 4*, και το Ηorizon Roof Garden Bar – Restaurant στο κέντρο της Πάργας ζητούν να προσλάβουν για τη σεζόν 2019 (Απρίλιος-Οκτώβριος) προσωπικό της ακόλουθης ειδικότητας: Mάγειρας Βοηθός Μάγειρα Οι υποψήφιοι θα πρέπει: Nα έχουν εμπειρία και επαγγελματική συμπεριφορά Απόφοιτοι τουριστικής

16 Απρ
Κέρκυρα [Αλεξάκης Αλέξανδρος ]

Ζητείται ψήστης-τυλιχτής βοηθός μάγειρα για εστιατόριο στην Κέρκυρα. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6972289722

10 Απρ
Πανελλήνια [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το 5* Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Βοηθός Μάγειρα Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής μαγειρικής Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικών Η προσφορά μας: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης Διαμονή και

09 Απρ
Πανελλήνια [ManDynamic]

Ζητούνται Βοηθός Μάγειρα & Σερβιτόρος από Ταβέρνα. Σεζόν από αρχή Μαΐου έως τέλος Σεπτεμβρίου.Περιοχή:ΚεφαλλονιάΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 40 ετώνΑπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστοΓνώση Αγγλικής γλώσσαςΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλισηΔιαμονήΠλήρης απασχόλησηΔεκτά και ζευγάριαΓραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, ΠέλλαΤηλ: (+30) 2381 100600Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.