19 Μαρ

Ψυκτικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εμπορική / τεχνική εταιρεία στον χώρο της Ψύξης, στο πλαίσιο υποστήριξης των πελατών της, ζητά Ψυκτικό με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Απαραίτητα Προσόντα:
· Πτυχίο Ψυκτικού ή συναφούς ειδικότητας
· Αποδεδειγμένη εμπειρία στον χώρο της ψύξης ή του κλιματισμού τουλάχιστον 3-5 χρόνια
· Έντονη προσωπικότητα και πωλησιακό προφίλ
· Δίπλωμα οδήγησης δικύκλου
· Επαγγελματισμός & υπευθυνότητα
· Ικανότητα διαχείρισης μεγάλου όγκου δουλειάς και εργασίας υπό πίεση
· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρία προσφέρει:
· Συνεχής εκπαίδευση
· Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
· Δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης
· Αμοιβή βάσει προσόντων και εμπειρίας
· Ασφάλιση
· Bonus αποδοτικότητας
· μηχανή και κινητό τηλέφωνο της εταιρείας
Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό στο makeclima@outlook.com.gr

Telephone
make clima

Σχετικες Αγγελιες

27 Μαρ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητεί για την τουριστική περίοδο 2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4 αστέρων και Roxani 3 αστέρων στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Συντηρητής, Υδραυλικός, Ψυκτικός Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινά αρμοδιότητες από τον υπεύθυνο

23 Απρ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

17 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

12 Απρ
Θεσσαλονίκη [PANDACLIMA]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΨΥΚΤΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΟΙΚΙΑΚΩΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ & ΕΝΣΗΜΑ

02 Απρ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είσαι ψυκτικός μηχανικός ή σχετικής ειδικότητας και σε ενδιαφέρει η τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών; Σε ενδιαφέρει να εξυπηρετείς καθημερινά πελάτες που χρειάζονται βοήθεια ή τεχνική υποστήριξη; Διαθέτεις πιστοποίηση συστημάτων HVAC; Αν θέλεις να εργαστείς σε μια πολυεθνική εταιρία στην