19 Μαρ

Ψυκτικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εμπορική / τεχνική εταιρεία στον χώρο της Ψύξης, στο πλαίσιο υποστήριξης των πελατών της, ζητά Ψυκτικό με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Απαραίτητα Προσόντα:
· Πτυχίο Ψυκτικού ή συναφούς ειδικότητας
· Αποδεδειγμένη εμπειρία στον χώρο της ψύξης ή του κλιματισμού τουλάχιστον 3-5 χρόνια
· Έντονη προσωπικότητα και πωλησιακό προφίλ
· Δίπλωμα οδήγησης δικύκλου
· Επαγγελματισμός & υπευθυνότητα
· Ικανότητα διαχείρισης μεγάλου όγκου δουλειάς και εργασίας υπό πίεση
· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρία προσφέρει:
· Συνεχής εκπαίδευση
· Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
· Δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης
· Αμοιβή βάσει προσόντων και εμπειρίας
· Ασφάλιση
· Bonus αποδοτικότητας
· μηχανή και κινητό τηλέφωνο της εταιρείας
Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό στο makeclima@outlook.com.gr

Telephone
make clima

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΙΑ ΨΥΞΗΣ ΚΑΙ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟΥ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΥΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ - ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ - ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΡΓΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΕΣ ΩΡΑΡΙΟ. ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

11 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Idealklima]

Η Idealklima αναζήτα έμπειρο ψυκτικό για την πλαισίωση μόνιμης θέσης στο τεχνικό τμήμα της εταιρίας . Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση απαραίτητη. Γνώσεις σε συστήματα VRV θα εκτιμηθούν ιδιαιτέρως. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους (Τα βιογραφικά μπορούν προαιρετικά να είναι με φωτογραφία) μέσω της ιστοσελίδας μας στην κατηγορία Εταιρία> Καριέρα

04 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ. ΚΟΣΜΑΣ]

ΨΥΚΤΙΚΟΣ- ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΙΚΙΑΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΨΥΚΤΙΚΟΥ - ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

21 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [MORENA SPAIN]

Ζητείται προσωπικό για το κατάστημα υποδημάτων MORENA SPAIN στην Θεσσαλονίκη, Τσιμισκή 92 Θέσεις εργασίας: 1. υπεύθυνη με προϋπηρεσία-8ωρης απασχόλησης 2. πωλήτριες-4ωρης και 8ωρης απασχόλησης ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL

21 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Ζαχαροπλαστείο Σπέσιαλ]

Ζητείται πωλήτρια σε ζαχαροπλαστείο για ημιαπασχόληση. Εμπειρία στον χώρο επιθυμητή.