19 Μαρ

Ζητούνται Εργάτες Αποθήκης στον Ασπρόπυργο

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά ΕΡΓΑΤΕΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ στον Ασπρόπυργο για χειρονακτική απασχόληση..
Το ωράριο θα είναι 5ημερο 8ωρο.
Επιθυμητή προυπόθεση : Προυπηρεσία σε αντίστοιχη χειρονακτική εργασία..Παρακαλώ καλέστε μας άμεσα στα τηλ. 6987851764/2610454327/2610526604 ή στο email antreas.oceanhr@gmail.com με θέμα ΕΡΓΑΤΕΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ για να κανονίσουμε κάποιο ραντεβού.

Telephone
Ανδρέας Θωμάς

Σχετικες Αγγελιες

09 Απρ
Αθήνα [κος Γιώργος]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΙΣΘΙΟ 30 ΕΥΡΩ. ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 08:00-16:00 κος ΓΙΩΡΓΟΣ

19 Απρ
Αθήνα [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης πολυεθνικής εταιρίας,

19 Απρ
Αθήνα [PNK ENERGY TELECOMS]

Συνεργάτες για Τηλεφωνική Προώθηση Προϊόντων Ενέργειας Εταιρία με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων ενέργειας ζητά συνεργάτες – πωλητές για 4ωρη • 6ωρη • 8ωρη εργασία. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων Aσφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ Έξτρα bonus επί

19 Απρ

Συνεργάτες για Προώθηση Υπηρεσιών Η PnK, με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων, σε συνεργασία με την nrg, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παροχής ενέργειας, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα συνεργάτες για την προώθηση των υπηρεσιών της. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό

19 Απρ

Συνεργάτες για Τηλεφωνική Προώθηση Πελατών Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό