19 Μαρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ.
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

Telephone
MONGO

Σχετικες Αγγελιες

08 Απρ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza All Day Kamara]

Πώληση μικρογευμάτων και παραγωγή καφέ. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση παραγωγής καφέ. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: (3-4 )μεροκάματα

26 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΙΔΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ]

Εταιρεία με έδρα Θεσσαλονίκη και με αντικείμενο “εμπόριο ειδών θέρμανσης, υδραυλικών και ειδών υγιεινής”, ζητά υπεύθυνο πωλήσεων. Απαραίτητα προσόντα: • 3ετής εμπειρία σε κατάστημα θέρμανσης / υδραυλικών • Ηλικία 30-45 ετών • Γνώσεις Η/Υ • Καλή γνώση Αγγλικών • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες • Δίπλωμα οδήγησης • Πτυχίο μηχανολογίας ΑΕΙ / ΤΕΙ -προαιρετικά- Η εταιρεία παρέχει: • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών • Πλήρη απασχόληση • Πλήρη...

... ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Τα στοιχεία που περιλαμβάνονται στα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται απόρρητα και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Tags:

22 Απρ
Θεσσαλονίκη [SuperCool]

Ζητείται Θερμουδραυλικος με προϋπηρεσία απο τεχνική εταιρία με έδρα Δυτική Θεσσαλονίκη. Θέση εργασίας πληρούς αποσχόλησης. Μόνιμη αποσχόληση. Καλές αποδοχές. Ασφάλιση.

19 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ 5ης Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

19 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ]

ΟΔΗΓΟΣ (ΗΛΙΚΙΑ ΩΣ 30 ΕΤΩΝ) Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΟΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΧΡΗΣΗ Η/Υ Η εταιρία προσφέρει:ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ + ΑΣΦΑΛΙΣΗ