19 Μαρ

ΠΩΛΗΤΗΣ / ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ (ESHOP)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία στο χώρο των ΑΠΕ ψάχνει υπεύθυνο άτομο να αναλάβει τις πωλήσεις ηλεκτρονικού καταστήματος. Απαραίτητα προσόντα δεινότητα στη πώληση, διαχείριση πελατών, αμεσότητα, χρήση Η/Υ. Εφόσον υπάρχει εμπειρία στη διαμόρφωση ιστοσελίδων και γενικότερη σχετική προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί, αποστολή βιογραφικών : info@aenaoshop.gr

Telephone
ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Αθήνα [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία σε πωλήσεις καταστήματος; Θέλετε να αναλάβετε ενεργό ρόλο ως Πωλητής Καταστήματος στην επίτευξη πωλήσεων σε μια από τις πιο δυναμικές και γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρίες στον χώρο της εναλλακτικής διακόσμησης;  Αν απαντήσατε ναι στα προηγούμενα ερωτήματα, τότε σίγουρα

17 Απρ

Έχετε εμπειρία στις πωλήσεις καταστήματος; Θέλετε να αναλάβετε ενεργό ρόλο ως πωλητής καταστήματος στην επίτευξη πωλήσεων σε μία από τις πιο δυναμικές και γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο της εναλλακτικής διακόσμησης;  Αν απαντήσατε «ναι» στα προηγούμενα ερωτήματα, τότε σίγουρα

16 Απρ
Αθήνα [Bozikis]

Επιθυμείτε να εξελίξετε την καριέρα σας στο κλάδο του λιανικού εμπορίου; Είστε ένα επικοινωνιακό άτομο που δείχνει ενδιαφέρον για τη μόδα; Η εταιρεία Bozikis με πολυετή παρουσία στο χώρο του υποδήματος, αναζητά αξιόπιστο συνεργάτη να επανδρώσει το κατάστημά της στα Αθήνα. Ο στόχος της εταιρείας μας είναι να προσφέρουμε in fashion παπούτσια και τσάντες σε προσιτές τιμές. Προτεραιότητά μας είναι οι ευχαριστημένοι πελάτες και πιστεύουμε ότι αυτό μπορεί να επιτευχθεί...

... μέσα από ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αν ασπάζεσαι και εσύ τις ίδιες ιδέες, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Προφίλ Υποψηφίου:

Προϋπηρεσία 1-2 (επιθυμητή).
Ηλικία 18 εώς 30 ετών.
Ευχάριστος και επικοινωνιακός με τους πελάτες και το προσωπικό.
Ομαδικό πνεύμα και επαγγεματική συμπεριφορά.

Η εταιρεία παρέχει:
Ικανοποιητικό μισθό.
Ασφάλιση ΙΚΑ.
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
Παρακαλούμε τα βιογραφικά να αποστέλλονται με μία φωτογραφία του υποψηφίου μέσω του site ανάρτησης της συγκεκριμένης αγγελίας.

Tags:

15 Απρ
Αθήνα [MANPOWER]

Πωλητής Καταστήματος Ανδρικής Ένδυσης – Κέντρο Αθηνών Διαθέτεις εμπειρία στις πωλήσεις ρούχων; Είσαι επικοινωνιακός και θέλεις να εργαστείς ως πωλητής σε γνωστή premium εταιρία ανδρικών ενδυμάτων; Η ManpowerGroup για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης εταιρίας premium ανδρικής ένδυσης αναζητά

11 Απρ

Έχετε εμπειρία σε πωλήσεις καταστήματος;  Θέλετε να αναλάβετε ενεργό ρόλο ως πωλητής καταστήματος στην επίτευξη πωλήσεων σε μία από τις πιο δυναμικές και γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρίες στον χώρο της εναλλακτικής διακόσμησης;  Αν απαντήσατε ναι στα προηγούμενα ερωτήματα, τότε σίγουρα