19 Μαρ

ΕΡΓΑΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - PICKER

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ εργάτης αποθήκης - picker από Α.Ε. παραγωγής και εμπορίας τροφίμων στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης για πλήρη απασχόληση. Γνώση αγγλικών, δίπλωμα Γ´ κατηγορίας, εμπειρία σε αποθήκη τροφίμων απαραίτητα.

ΦΛΕΙΒΟΡ ΦΑΚΤΟΡΙ ΑΕ

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΛ.ΣΤ.Α.R. Α.Ε.]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΘΗΤΕΙΑ, ΜΕΧΡΙ 25 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΣΥΜΒΑΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TRANSCOMBI EXPRESS SALONICA ΕΠΕ]

Απο καταξιωμένη εταιρία μεταφορών στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητούνται : Αποθηκάριος, Β. Αποθηκαρίου - Φορτοεκφορτωτής , Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας . Η εταιρία προσφέρει: Αριστο περιβάλλον εργασίας , μόνιμη απασχόληση Βιογραφικά στο email npanagiotidis@transcombi.com.gr

08 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VERNICOL SA]

Από εταιρεία παραγωγής χρωμάτων στα Διαβατά, ζητείται εργάτης για το τμήμα παραγωγής και συσκευασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email και στο fax 2310783334.

05 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΠΛΥΝΤΗΡΙΩΝ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

01 Ιουλ
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά αναζητά εργάτη αποθήκης, νέο έως 25 ετών για απασχόληση αποθήκης, φορτοεκφόρτωση, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Ημερομίσθιο 30 Ευρώ μεικτά. Τηλ. επικοινωνίας: 6944546939