19 Μαρ

ΕΡΓΑΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - PICKER

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ εργάτης αποθήκης - picker από Α.Ε. παραγωγής και εμπορίας τροφίμων στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης για πλήρη απασχόληση. Γνώση αγγλικών, δίπλωμα Γ´ κατηγορίας, εμπειρία σε αποθήκη τροφίμων απαραίτητα.

ΦΛΕΙΒΟΡ ΦΑΚΤΟΡΙ ΑΕ

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Θεσσαλονίκη [TNK Supplies]

Ζητείται εργάτης για την Παραγωγή/Αποθήκη με Αναλώσιμα & Εκτυπωτές. Απαραίτητα Προσόντα: - Να υπάρχει αντίληψη σε χειρωνακτικές εργασίες - Ομαδικό Πνεύμα - Βασικές Γνώσεις Η/Υ - Όρεξη για Δουλειά Η εταιρία προσφέρει: - 5μερο Εργασίας - Ημερομίσθιο - Ασφάλιση / ΙΚΑ - Πακέτο Δώρων Στο e-mail της αποστολής των βιογραφικών το θέμα να αναγράφει "ΕΡΓΑΤΗΣ1804"

11 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται από ανώνυμη εταιρία Εργάτης Αποθήκης με έδρα εργασίας τη Νέα Ραιδεστό. Απαραίτητα Προσόντα: Aπόφοιτος λυκείου Βασικές γνώσεις αγγλικών Διετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Γνώση μηχανογραφημένων συστημάτων αποθήκης θα ληφθεί σοβαρά υπόψη Ηλικία έως 35 ετών Εκπληρωμένες στρατιωτικές

06 Απρ
Ανατολικής Αττικής [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Εμείς, η ομάδα της Market In μοιραζόμαστε το ίδιο εργασιακό πάθος και ένα κοινό όραμα ως 100% ελληνική αλυσίδα supermarket, συνοικιακών καταστημάτων, που διακρίνονται για την ποιότητα των προϊόντων της στις χαμηλότερες τιμές της αγοράς. Είμαστε υπερήφανοι για την ανοδική μας πορεία καθώς διακρινόμαστε για

01 Απρ
Δυτικής Αττικής [ΠΡΟΛΑΤ]

Η εταιρία παραγωγής οικοδομικών προϊόντων ΠΡΟΛΑΤ, που δραστηριοποιείται στη Μάνδρα Αττικής, ζητά για άμεση πρόσληψη κύριο ως: Εργάτη Φορτώσεων Αποθήκης / Picker Περιγραφή θέσης: Αποτελεσματική διαχείριση, προετοιμασία και έλεγχος των παραγγελιών Συλλογή και τοποθέτηση των προϊόντων / των

19 Απρ
Δυτικής Αττικής [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα Super Market ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για την περιοχή της Μαγούλας Αττικής: Εργάτη Αποθήκης Τι ζητάμε: Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου επιθυμητό Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχο