19 Μαρ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΡΤΙΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ Η/Υ ΣΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ (MICROSOFT OFFICE,OUTLOOK,INTERNET).
ΤΗΛΕΦΩΝΑ : 2310-689843,2310-689844 , email : info@albatextile.gr

Telephone
ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Απρ
Θεσσαλονίκη [TNK Supplies]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία εμπορίας τεχνολογικών ειδών με online κατάστημα. Στα καθήκοντα περιλαμβάνεται η γραμματειακή υποστήριξη. Αρμοδιότητες: • Ενημέρωση σε υπάρχον και νέο Πελατολόγιο με σκοπό την Προώθηση & Πώληση προϊόντων της εταιρείας • Ενημέρωση για τις τρέχουσες προωθητικές ενέργειες της εταιρείας • Επαφή με καταναλωτές που έχουν επικοινωνήσει με την εταιρεία, με σκοπό την έρευνα ικανοποίησης από προϊόντα που έχουν αγοράσει και...

... δοκιμάσει.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Εργατικότητα και υπευθυνότητα
• Προσανατολισμός στον στόχο και στο αποτέλεσμα
• Πνεύμα συνεργασίας
• Δυναμισμός και φιλοδοξία εξέλιξης στον χώρο των πωλήσεων
• Άριστη προφορική και γραπτή επικοινωνία Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ σε περιβάλλον Windows

Επιθυμητά Προσόντα:
• Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων και ειδικότερα σε τηλεφωνικές πωλήσεις θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Η εταιρία προσφέρει:
• Αρχική και συνεχής εκπαίδευση
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ασφάλιση, σταθερός μισθός)
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, που προσφέρει δυνατότητες εξέλιξης

Tags:

23 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

19 Απρ
Αθήνα [Ν.ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΜΟΝ. ΕΠΕ / TEOTHERM]

ΓΡΑΜΜΑΤΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ,ΜΕΛΕΤΕΣ,ΦΑΚΕΛΟΙ ΥΠΑΓΩΓΗΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ-ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΤΕΙ. Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ,ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου για Κρατήσεις Αεροπορικών Εισιτηρίων Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για groups και FIT'S) Άριστη γνώση

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης Πωλήσεων / Ζωοτροφές – Θεσσαλονίκη Κωδικός: SAL 2203 Περιγραφή: Κορυφαία βιομηχανία παραγωγής και εμπορίας ζωοτροφών με έδρα τη Θεσσαλονίκη και πανελλαδική παρουσία αναζητά στέλεχος για την τεχνική υποστήριξη των πωλήσεων των προϊόντων της. Καθήκοντα θέσης: Ο/Η