19 Μαρ

Ζητούνται άτομα για ταβέρνα

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα για ταβέρνα στην παραλία οφρυνίου. Προσφέρονται όλες οι αποδοχές. Ζητάμε: βοηθο μάγειρα, λάντζα, άτομο για μπουφέ και ψήστης. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στις ώρες που αναφέρονται (15.00-17.00) στο 6984727237. Επίσης μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Email ( helena.giouroukaki@gmail.com)

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Δήμος Καβάλας [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink’s Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ' ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

23 Απρ

23 Απρ
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος Tor Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στο χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία Eagles Palace Eagles Villas, αναζητούμε Άτομα για Λάντζα Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη

22 Απρ
Θεσσαλονίκη [Διαφημιστική Εταιρεία]

Η εταιρεία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρεία και στα πλαίσια της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξα άτομα έως 30 ετών, άμεσα διαθέσιμα, με επικοινωνιακό και ευχάριστο χαρακτήρα, με προϋπηρεσία ή χωρίς, για τη στελέχωση των τμημάτων της. Η εταιρεία μας προσφέρει πλήρη εκπαίδευση. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα (με πλήρη στοιχεία επικοινωνίας) στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitingthess@gmail.com

21 Απρ
Πανελλήνια [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Άτομα για Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 2 χρόνια στην ίδια θέση. Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο υγιεινής στο τμήμα του.