15 Μαρ

Συντηρητής Εγκατάστασης Μηχανημάτων Έργου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Για λογαριασμό διεθνούς πελάτη στον χώρο της βιομηχανίας αναζητούμε Συντηρητή Εγκατάστασης Μηχανημάτων Έργου Η θέση: Απαιτεί ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις. Συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων έργου Έλεγχος ορθής λειτουργίας μηχανημάτων Επισκευή βλαβών και...

Σχετικες Αγγελιες

26 Φεβ
Πανελλήνια [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανίας, αναζητά: Συντηρητή Εγκατάστασης Μηχανημάτων Έργου Απαιτούμενα προσόντα: Άδεια Συντηρητή ή Πρακτικού Μηχανικού Προϋπηρεσία σε βιομηχανική εγκατάσταση 2 έτη σε μηχανουργείο ή συνεργείο

18 Μαρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Συντηρητή με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Μαρ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, βιομηχανική επιχείρηση στο Μοσχάτο Αττικής επιθυμεί να προσλάβει έναν Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Οι κατάλληλοι υποψήφιοι: Απόφοιτοι σχολών Ηλεκτρολογίας ή ΤΕΙ με προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε σύγχρονη βιομηχανική μονάδα Θα πρέπει να γνωρίζουν άριστα εκτός από την ελληνική και

14 Μαρ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για ξενοδοχειακές μονάδες που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Κρήτη, στα Χανιά στο Ρέθυμνο, για την παρακάτω

08 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανίας συσκευασίας αναζητά Συντηρητή Εγκατάστασης – Κορωπί Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ / ΑΤΕΙ μηχανικού Άδεια συντηρητή επιθυμητή Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε