15 Μαρ

Ηλεκτρολόγος Αυτοματιστής - Σίνδος Θεσσαλονίκης

Δήμος Δέλτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από βιομηχανία τροφίμων στη βιομηχανική περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητείται Ηλεκτρολόγος Αυτοματιστής ανωτέρας ή ανωτάτης σχολής. Θα προτιμηθεί ο έχων εμπειρία σε βιομηχανικούς αυτοματισμούς και άριστη γνώση αγγλικών για την τεχνική υποστήριξη, τακτική και έκτακτη συντήρηση. Θα...

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Βιομηχανία διαχείρισης αποβλήτων]

Βιομηχανία διαχείρισης αποβλήτων στη βιομηχανική περιοχή Σίνδου ζητεί Ηλεκτρολόγο / Αυτοματιστή με πενταετή προϋπηρεσία σε βιομηχανικό περιβάλλον με δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες και Σαββατοκύριακα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 2310 710102.

17 Μαι
Δήμος Δέλτα [Εξαγωγική βιομηχανία]

Ζητείται Στέλεχος Πωλήσεων από εξαγωγική βιομηχανία στη Σίνδο Θεσσαλονίκης. Εμπειρία στις πωλήσεις, απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών, επιθυμητή η γνώση Corel, Photoshop, Indesign. Τηλ.: 6977 572757 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Μαι
Δήμος Δέλτα [Ανώνυμη βιομηχανική και εμπορική εταιρία]

Μεγάλη ανώνυμη βιομηχανική και εμπορική εταιρία στη Σίνδο Θεσσαλονίκης αναζητά Υποψήφια για τη στελέχωση του Τμήματος Εξαγωγών Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής / επιθυμητή η γνώση της γαλλικής Παρακαλώ, μόνο βιογραφικά που πληρούν τις

17 Μαι
Δήμος Δέλτα [Εργοστάσιο παραγωγής πλαστικών]

Από εργοστάσιο παραγωγής πλαστικών στη Σίνδο ζητείται Χειριστής Πλαστικών Μηχανών με εμπειρία. Πλήρης απασχόληση, μόνιμη θέση εργασίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Μαι
Δήμος Δέλτα [Eξαγωγική βιομηχανία]

Ζητείται Χειριστής Μηχανημάτων CNC Router 2D με εμπειρία από εξαγωγική βιομηχανία στη Σίνδο. Πλήρης απασχόληση, μόνιμη θέση εργασίας. Βιογραφικό απαραίτητο. Τηλ.: 2310 728500 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]