15 Μαρ

Μηχανολόγος Μηχανικός - Σίνδος Θεσσαλονίκης

Δήμος Δέλτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από βιομηχανία τροφίμων στη βιομηχανική περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός ανωτέρας ή ανωτάτης σχολής για την τεχνική υποστήριξη, την τακτική και την έκτακτη συντήρηση του εργοστασίου με εμπειρία σε βιομηχανία και καλή γνώση αγγλικών. [Για να στείλετε το...

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Δήμος Δέλτα [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων που δραστηριοποιείται στον κλάδο των τροφίμων με παρουσία τόσο στην Ελλάδα όσο και στις χώρες του εξωτερικού ζητεί Softone Specialist για τo σύνολο των εταιριών του ομίλου με έδρα τη βιομηχανική περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης. Προσόντα και δεξιότητες: Πτυχίο πανεπιστημίου

15 Μαρ
Δήμος Δέλτα [Βιομηχανία τροφίμων]

Από βιομηχανία τροφίμων στη βιομηχανική περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητείται Τεχνολόγος Τροφίμων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ σχετικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία, κατά προτίμηση σε βιομηχανία τροφίμων Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση Η/Υ (Microsoft Office) [Για να στείλετε το βιογραφικό

15 Μαρ

Από βιομηχανία τροφίμων στη βιομηχανική περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητείται Ηλεκτρολόγος Αυτοματιστής ανωτέρας ή ανωτάτης σχολής. Θα προτιμηθεί ο έχων εμπειρία σε βιομηχανικούς αυτοματισμούς και άριστη γνώση αγγλικών για την τεχνική υποστήριξη, τακτική και έκτακτη συντήρηση. Θα

08 Μαρ
Δήμος Δέλτα [PEOPLE AT WORK]

Η People at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εταιρία παραγωγής

07 Μαρ
Δήμος Δέλτα [LIDL]

Data Analyst για τον Tομέα Supply Chain στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο