15 Μαρ

Βοηθός Ηλεκτρολόγου - Ασπρόπυργος

Δυτικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Για λογαριασμό διεθνούς πελάτη στον χώρο της βιομηχανίας αναζητούμε Βοηθό Ηλεκτρολόγου Η θέση: Απαιτεί ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις και ικανότητα εργασίας υπό πίεση με υπευθυνότητα και αντοχή. Συντήρηση ηλεκτρικών εγκαταστάσεων Προγραμματισμός επισκευών...

Σχετικες Αγγελιες

26 Φεβ
Δυτικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Βοηθό Ηλεκτρολόγου στον Ασπρόπυργο. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε βιομηχανικό περιβάλλον Καλή γνώση αγγλικών Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες Κάτοχος μεταφορικού μέσου

15 Μαρ
Δυτικής Αττικής [Τεχνική εταιρία]

Τεχνική εταιρία με έδρα τον Ασπρόπυργο ζητεί Βοηθό Λογιστή / Υπεύθυνο Μισθοδοσίας Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΙΕΚ / ΤΕΙ Λογιστικής Άριστη γνώση της εργατικής και της ασφαλιστικής νομοθεσίας Γνώση λογιστικής με διπλογραφικά βιβλία Θα εκτιμηθεί η γνώση των προγραμμάτων Epsilon Μισθοδοσία και

20 Φεβ
Δυτικής Αττικής [Εταιρία τροφίμων]

Εταιρία τροφίμων στον Ασπρόπυργο ζητά Υπάλληλο Αποθήκης / Βοηθό Προϊσταμένου Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Πλήρης απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Μαρ
Δυτικής Αττικής [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink’s Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ' ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

15 Μαρ

Τεχνική εταιρία με έδρα τον Ασπρόπυργο ζητεί Υπάλληλο Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλή γνώση Η/Υ, Office, internet, επιθυμητή η γνώση του προγράμματος Entersoft Πολύ καλή γνώση αγγλικών, γνώση γαλλικών θα εκτιμηθεί Προϋπηρεσία Κάτοχος μεταφορικού μέσου Αρμοδιότητες: Λήψη και διεκπεραίωση