15 Μαρ

Διευθυντής Πληροφορικής για Πρακτική Άσκηση

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Forthnet Α.Ε., η εταιρία που έφερε το internet και τη συνδρομητική τηλεόραση στην Ελλάδα και παρέχει υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας με το εμπορικό σήμα Nova, ζητά τελειόφοιτους ΙΕΚ Πληροφορικής για Πρακτική Άσκηση στη Διεύθυνση Πληροφορικής Κωδικός θέσης: ΙΝΤIT/19 Απαραίτητα προσόντα:...

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαρ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Οperations Η Meeting Point Hellas (MPH), θυγατρική της Meeting Point International (MPI), εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών,

14 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace, αναζητά για τη Θεσσαλονίκη Πρακτική Άσκηση ΑΕΙ, TEI ή ΙΕΚ Τελειοφοίτων Τμημάτων Λογιστικής, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Πληροφορικής Κωδικός: INTERN_SKG Απαραίτητα

12 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας. *Επιδοτούμενη υποχρεωτική πρακτική άσκηση

12 Μαρ
Πανελλήνια [NOVA]

Η Forthnet Α.Ε., η εταιρία που έφερε το internet και τη συνδρομητική τηλεόραση στην Ελλάδα και παρέχει υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας με το εμπορικό σήμα Nova, ζητά τελειόφοιτους ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ Τμημάτων Ηλεκτρονικής ή και Πληροφορικής. Άτομα για Πρακτική Άσκηση στη Διεύθυνση Σταθερού Δικτύου

06 Μαρ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Άμεσα ζητούνται για πρακτική άσκηση Βοηθοί Σερβιτόροι-ες  / Μπαρ  Προορισμός : Κύπρος, Αγία Νάπα. Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 650€ – 750€ καθαρά τον μήνα 48 ώρες εργασίας την εβδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό την εβδομάδα. 9 ώρες το