15 Μαρ

Προσωπικό Κουζίνας - Κύπρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

• Ευκαιρίες ανέλιξης • Γίνε μέλος της οικογένειάς μας Προσωπικό Κουζίνας Στη Stademos Hotels θεωρούμε το προσωπικό μας το πιο πολύτιμο κεφάλαιο, προσλαμβάνοντας και αναπτύσσοντας μόνο επαγγελματίες που διαθέτουν πάθος, ενθουσιασμό και την επιθυμία για μάθηση. Καλλιεργούμε πνεύμα ομαδικότητας,...

Σχετικες Αγγελιες

01 Μαρ
Πανελλήνια [STADEMOS HOTELS PLC]

Ευκαιρίες Ανέλιξης. Γίνε μέλος της οικογενειάς μας Προσωπικό Κουζίνας Στη Stademos Hotels θεωρούμε το προσωπικό μας ως το πιο πολύτιμο κεφάλαιο, προσλαμβάνοντας και αναπτύσσοντας μόνο επαγγελματίες που διαθέτουν πάθος, ενθουσιασμό και την επιθυμία της για μάθηση. Καλλιεργούμε πνεύμα ομαδικότητας,

08 Μαρ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητεί να προσλάβει Προσωπικό Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε θέση κουζίνας Θετική συμπεριφορά με ομαδικό πνεύμα Όρεξη για δουλειά, υπευθυνότητα και ταχύτητα Παροχές: Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών με

01 Μαρ

Ευκαιρίες Ανέλιξης. Γίνε μέλος της οικογενειάς μας Προσωπικό Spa Στη Stademos Hotels θεωρούμε το προσωπικό μας ως το πιο πολύτιμο κεφάλαιο, προσλαμβάνοντας και αναπτύσσοντας μόνο επαγγελματίες που διαθέτουν πάθος, ενθουσιασμό και την επιθυμία της για μάθηση. Καλλιεργούμε πνεύμα ομαδικότητας,

28 Φεβ
Πανελλήνια [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια Pizza Hut ζητούν Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Μαρ
Δήμος Σκιάθου [PORTOBELLO]

Το εστιατόριο Portobello στη Σκιάθο επιθυμεί να προσλάβει Προσωπικό Κουζίνας (Μάγειρα A' B') (1η Μαΐου 2019-7 Οκτωβρίου 2019) για τη θερινή σεζόν 2019. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τη δημιουργία του menu à la carte, την οργάνωση και την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, καθώς και τη διαχείριση του προσωπικού της.