15 Μαρ

Καμαριέρες - Κύπρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

• Ευκαιρίες ανέλιξης • Γίνε μέλος της οικογένειάς μας Καμαριέρες Στη Stademos Hotels θεωρούμε το προσωπικό μας το πιο πολύτιμο κεφάλαιο, προσλαμβάνοντας και αναπτύσσοντας μόνο επαγγελματίες που διαθέτουν πάθος, ενθουσιασμό και την επιθυμία για μάθηση. Καλλιεργούμε πνεύμα ομαδικότητας,...

Σχετικες Αγγελιες

06 Μαρ
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Ένα από τα καλύτερα 5 αστέρων ξενοδοχεία της Κύπρου σε συνεργασία με την Algoos HR, που πρωτοστατεί στον τομέα του τουρισμού, εξελίσσεται και δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας, αναζητούν Καμαριέρες με μισθό 900 ευρώ/μήνα. Προσφέρονται θέσεις για τη σεζόν: Aμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Πολύ

05 Μαρ

Ένα από τα καλύτερα 5 αστέρων ξενοδοχεία της Κύπρου σε συνεργασία με την Algoos HR, που πρωτοστατεί στον τομέα του τουρισμού, εξελίσσεται και δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας, αναζητεί Καμαριέρες με μισθό 900 ευρώ/μήνα. Προσφέρονται θέσεις για τη σεζόν: Aμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Πολύ

19 Μαρ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για συνεργαζόμενη ξενοδοχειακή μονάδα της HotelBrain στην Εύβοια, για την παρακάτω θέση Καμαριέρες - Εύβοια

18 Μαρ
Πανελλήνια [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών του τμήματος, τουλάχιστον 2 χρόνια στην ίδια θέση. Να εξασφαλιζει το υψηλότερο επίπεδο καθαριότητας με την αυστηρή

18 Μαρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Καμαριέρες με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]