15 Μαρ

Νοσηλευτικό Προσωπικό - Ηράκλειο Κρήτης

Δήμος Ηρακλείου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Νοσηλευτικό Προσωπικό για πλήρη απασχόληση με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο Νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα...

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Δήμος Ηρακλείου [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Carlson Rezidor Hotel Group, αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως, με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία πέραν των 105 χωρών ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου, στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά

18 Μαρ
Δήμος Ηρακλείου [ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία Karatarakis Hotels Restaurants ζητεί να προσλάβει άμεσα Σερβιτόρους για 12μηνη απασχόληση στα ξενοδοχεία της στην πόλη του Ηρακλείου Κρήτης. Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων σε ξενοδοχεία 5* Εμπειρία σε εστιατόρια a la carte Άριστη γνώση αγγλικών — επιθυμητή η γνώση

15 Μαρ
Δήμος Ηρακλείου [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Ηράκλειο Κρήτης Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι

15 Μαρ
Δήμος Ηρακλείου [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο του τουρισμού ως tour operator εσωτερικού για το υποκατάστημά του στο Ηράκλειο αναζητά Operation Destination Manager Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία 2-5 ετών ως οperation manager τουλάχιστον στον τουριστικό κλάδο Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ

15 Μαρ
Δήμος Ηρακλείου [CASTELLO HOTELS]

Το ξενοδοχείο Castello City Hotel (4*) που βρίσκεται στην πόλη του Ηρακλείου Κρήτης, μέλος της αλυσίδας Castello Hotels, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Captain Εστιατορίου à la Carte Απαραίτητα προσόντα: Ξενοδοχειακή εμπειρία 3 ετών σε ανάλογη θέση ξενοδοχείων 4 αστέρων Απόφοιτος/η τουριστικής σχολής Πολύ καλή γνώση