15 Μαρ

Νοσηλευτικό Προσωπικό - Ηράκλειο Κρήτης

Δήμος Ηρακλείου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Νοσηλευτικό Προσωπικό για πλήρη απασχόληση με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο Νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα...

Σχετικες Αγγελιες

16 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς ανοδική και

13 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία προσλαμβάνει Προσωπικό Ασφαλείας με άδεια security σε ισχύ, πλήρους απασχόλησης,για φύλαξη δημόσιων κτιρίων από την ευρύτερη περιοχή του ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ. Παρέχονται άδειες, δώρα, επιδόματα, σταθερή εργασία. Τηλ. επικοινωνίας: 6986 732965 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά προσωπικό της παρακάτω ειδικότητας για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη κατά τη σεζόν 2019: Βοηθός Σερβιτόρου Κωδικός θέσης: SERV.B Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον

18 Μαι

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη Καμαριέρα / Καθαρίστρια Κωδικός: HK_CRETE Απαραίτητα προσόντα: Eμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικότητα Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών φιλοξενίας υψηλών προδιαγραφών

17 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία Karatarakis, ξενοδοχεία εστιατόρια Α.Ε. ζητεί να προσλάβει: Βοηθό Λογιστή Περιγραφή θέσης εργασίας: Εγγραφές λογιστικής Συμφωνίες λογαριασμών (πελατών-προμηθευτών) Παρακολούθηση ταμείου Εξωτερικές εργασίες Απαιτούμενα προσόντα: Τίτλος σπουδών οικονομικής κατεύθυνσης