14 Μαρ

Τεχνικό Προσωπικό

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H εταιρία CINEPLEXX η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο του κινηματογράφου στην χώρα μας, διαθέτοντας 8 αίθουσες στην πόλη της Θεσσαλονίκης, μια εκ των οποίων είναι η μοναδική σε όλα τα Δυτικά Βαλκάνια αίθουσα IMAX, στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξης κυρίως στην Αθήνα και την Θεσσαλονίκη, αναζητεί άτομα...

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής

15 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλος Γραφείου Προσωπικού / Recruiting στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε

13 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς ανοδική και

09 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Συντηρητή / Τεχνικό Ηλεκτρολογικής Κατεύθυνσης Προσόντα: Πτυχιούχοι αντίστοιχων τεχνικών

08 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo ΚFC στη Θεσσαλονίκη (εντος εμπορικού κέντρου Cosmos Mediterranean) ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό