14 Μαρ

Waiter - Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το boutique ξενοδοχείο 4 αστέρων Niche Hotel Athens, στο κέντρο της Αθήνας, δυναμικότητας 37 δωματίων, ζητά να προσλάβει προσωπικό για την παρακάτω θέση: Waiter Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο...

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Αθήνα [Μεγάλη πολυεθνική εταιρία]

Μεγάλη πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου με βάση την Αθήνα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της συνεργάτες με την ειδικότητα: Sous Chef (Βοηθός Σεφ Κουζίνας) Προφίλ υποψηφίου: Απόφοιτος/η αναγνωρισμένης σχολής μαγειρικής δημοσίου ή ιδιωτικής σχολής 3 - 4 έτη προϋπηρεσίας σε εστιατόριο ή σε

19 Μαρ
Αθήνα [MANPOWER]

ISO Administrator – Αθήνα Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού, εμπορίας ιατρικών και εργαστηριακών προϊόντων (ορθοπεδικών, νευροχειρουργικών και γενικής χειρουργικής), ζητεί υποψήφιο για να καλύψει τη θέση του ISO administrator στην περιοχή της Αττικής. Η θέση

19 Μαρ
Αθήνα [HOTEL PRESIDENT]

To ξενοδοχείο President της Αθήνας ζητεί άτομο για την παρακάτω θέση εργασίας: Receptionist Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προϋπηρεσία σε μεγάλο ξενοδοχείο πόλης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν Οργανωτικές ικανότητες Πολύ

18 Μαρ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ο όμιλος της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών αναζητά Τεχνολόγο Ακτινολόγο για τα τμήματα Αξονικού – Μαγνητικού Τομογράφου, Κλασικού Ακτινολογικού για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Προφιλ υποψηφίου: Πτυχίο ΤΕΙ Ακτινολογίας ή ΙΕΚ με πιστοποίηση από τον ΕΟΠΠΕΠ Γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή

18 Μαρ
Αθήνα [Actionline]

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού αναζητά άτομα για λογαριασμό μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: - Επικοινωνία με πελάτες της Ασφαλιστικής εταιρείας με στόχο την προώθηση ασφαλιστικών προϊόντων και υπηρεσιών - Ανάπτυξη πελατολογίου και δημιουργία μακροπρόθεσμων πελατειακών σχέσεων - Επίτευξη υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών Προσόντα: - Πιστοποίηση (Αντ)ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών Επιπέδου Α. Τράπεζα Της Ελλάδος -...

... Προϋπηρεσία σε τηλεφωνική προώθηση ασφαλιστικών προϊόντων / υπηρεσιών
- Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ. (ιδανικά με κατεύθυνση σε ασφαλιστική επιστήμη)
- Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
- Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές:
- Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
- Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
- Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.