14 Μαρ

Waiter - Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το boutique ξενοδοχείο 4 αστέρων Niche Hotel Athens, στο κέντρο της Αθήνας, δυναμικότητας 37 δωματίων, ζητά να προσλάβει προσωπικό για την παρακάτω θέση: Waiter Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο...

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαι
Αθήνα [niche Hotels and Suites]

Το boutique ξενοδοχείο 4 αστέρων Niche Hotel Athens, στο κέντρο της Αθήνας, δυναμικότητας 37 δωματίων, ζητά να προσλάβει προσωπικό για την παρακάτω θέση: Waiter Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο

17 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται από εταιρία για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση σε όλη την Αθήνα Φύλακες  Η φύλαξη αφορά πανεπιστημιακούς χώρους χωρίς στολή. Σταθερή εργασία, άδειες, δώρα, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας: 698 6732965 210 9577218

17 Μαι
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής. Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής. Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

17 Μαι
Αθήνα [SMARTBNB]

Η εταιρία Smartbnb.gr η οποία δραστηριοποιείται στην διαχείριση ακίνητων ζητεί να προσλάβει άμεσα Junior Υπάλληλο Γραφείου (AEI/TEI) έως 25 ετών, για μόνιμη εργασία πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα. Χαρακτηριστικά θέσης: Καταχώριση προφίλ ακίνητων σε ηλεκτρονικές πλατφόρμες Βελτιστοποίηση κρατήσεων

17 Μαι
Αθήνα [CAREER IN PROGRESS]

Η Career In Progress (www.careerinprogress.gr) είναι μια εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών στους τομείς της αναζήτησης εργασίας, του επαγγελματικού προσανατολισμού και της ανάπτυξης επιχειρηματικής ιδέας. Για λογαριασμό συνεργάτη της, Ομίλου Επιχειρήσεων στην Αθήνα με δραστηριότητα στην παροχή