14 Μαρ

Μάγειρας - Μεσσηνία

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται σε ελληνικό εστιατόριο στην περιοχή της Μεσσηνίας άνδρας Μάγειρας για μόνιμη απασχόληση. Παρέχεται ικανοποιητικός μισθός, διαμονή και διατροφή. Τηλέφωνα επικοινωνίας: 210 6288472, 6939 557370. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής για τη θερινή σεζόν 2019: Α', Β' Μάγειρα/ισσα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας σε ανάλογη θέση Παρέχονται: Διατροφή, διαμονή

18 Μαρ
Πανελλήνια [PEPSICO]

Πωλητής /τρια Παραδοσιακής Αγοράς (Μεσσηνία) Job Description: Visits and develops all outlets based on daily route, order placement, Merchandising Standards, Execution of promotional activities, Rotation of products, Returns, Coolers Merchandising, racks etc Negotiation and implementation of established plans according to opportunities referring to range/space/leaflets Obtaining customer’s relevant information and business opportunities Gains customer respect...

18 Μαρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Μάγειρα Βοηθό Μάγειρα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Μαρ
Πανελλήνια [DELPHI BEACH ]

Το Delphi Beach Hotel είναι ένα πλήρως ανακαινισμένο 4 αστέρων ξενοδοχείο στο κέντρο της Στερεάς Ελλάδας, πάνω στην παραλία του Κορινθιακού, δυναμικότητας 450 ατόμων, με εποχική λειτουργία ως γαλλικό club all-inclusive. Εδώ και σχεδόν 50 χρόνια λειτουργίας η εταιρία πρωτοστατεί στη φιλοξενία σε όλες τις μορφές της

14 Μαρ

Το Delphi Beach Hotel είναι ένα πλήρως ανακαινισμένο 4 αστέρων ξενοδοχείο στο κέντρο της Στερεάς Ελλάδας πάνω στην παραλία του Κορινθιακού, δυναμικότητας 450 ατόμων με εποχική λειτουργία ως Γαλλικό club all-inclusive. Εδώ και σχεδόν πενήντα χρόνια λειτουργίας, η εταιρία πρωτοστατεί στη Φιλοξενία σε όλες τις