14 Μαρ

Μάγειρας - Μεσσηνία

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται σε ελληνικό εστιατόριο στην περιοχή της Μεσσηνίας άνδρας Μάγειρας για μόνιμη απασχόληση. Παρέχεται ικανοποιητικός μισθός, διαμονή και διατροφή. Τηλέφωνα επικοινωνίας: 210 6288472, 6939 557370. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Πανελλήνια [Κατάστημα]

O Chef Καραμολέγκος Χρύσανθος αναζητά προσωπικό για στελεχώσει τα καταστήματά του στη Μεσσηνία Α' Β' Μάγειρα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Μαι
Πανελλήνια [ANATOLI]

Το Camping Αρμενιστής Bungalows επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Α' Μάγειρα A la Carte Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόρια ή μεγάλα ξενοδοχεία Πτυχίο σχολής μαγειρικής Καλή γνώση της ελληνικής / της μεσογειακής κουζίνας Ευελιξία, ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα

16 Μαι
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2019 Α', Β' Μάγειρα/ισσα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητο προσόν: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας Παρέχονται: Διατροφή, διαμονή Ικανοποιητικό

15 Μαι
Πανελλήνια [Πολυτελές ξενοδοχείο 5 αστέρων]

Πολυτελές ξενοδοχείο 5 αστέρων στα Ιόνια Νησιά επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση τη θερινή σεζόν 2019 Μάγειρα Grill Απαραίτητα προσόντα: Δυνατότητα παροχής υψηλού επιπέδου υπηρεσιών Εμπειρία στο grill Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ανταγωνιστικό

14 Μαι
Πανελλήνια [ATLANTICA HOTELS & RESORTS ]

Μάγειρας A' A La Carte Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητεί 1 θέση Μάγειρα Α’ a la Carte για το ξενοδοχείο Atlantica Mikri Poli Crete, στο Μακρύ Γιαλό Κρήτης. Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση 5* ξενοδοχείου Πτυχίο σχολής μαγειρικής