13 Μαρ

BREAKFAST ΜΑΓΕΙΡΑΣ - RECEPTION - BAR - ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ

Λευκάδα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα για οικογενεική ξενοδοχειακή μονάδα : ένας μάγειρας μπουφέ πρωινού - snacks(σαλάτες , club , burger) , ένα άτομο για reception - bar (καφέδες - κοκτειλ), τρεις καμαριέρες . Προυπηρεσία προαιρετική . Απαραίτητα χαρ/κα : ευγένεια , εργατικότητα , πνεύμα ομαδικής συνεργασίας. Απαραίτητη γνώση αγγλικών μόνο για το άτομο reception/bar.
Πλήρης ασφάλιση . Ικανοποιητικός μισθός . Παρέχεται διαμονή.

katerina dendrinou

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαι
Δήμος Πάργας [SALVATOR]

To Salvator Boutique Hotel Villas Spa στην Πάργα ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Breakfast Cook / Μάγειρα Πρωινού Μπουφέ Περιγραφή καθηκόντων: Γνώση ζεστής και κρύας κουζίνας Καθαριότητα χώρου εργασίας κατά τη διάρκεια της εκτέλεσης των καθηκόντων Βασικές προϋποθέσεις: Απόφοιτος σχολής μαγειρικής, Ελλάδας ή

13 Μαι
Δήμος Σίφνου [ΞΕΡΟΛΙΘΙΑ]

Τα συγκροτήματα Xerolithia και Xerolithia Land 28 πολυτελών ενοικιαζόμενων δωματίων στην περιοχή των Καμαρών Σίφνου ζητούν να προσλάβουν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος) Μαγείρισσα / Μάγειρα Πρωινού Μπουφέ / Snack Bar Περιγραφή καθηκόντων / απαραίτητα προσόντα: Χειροποίητες παρασκευές πρωινού

10 Μαι
Δήμος Λευκάδας [HOTEL BRAIN]

HotelBrain, an independent company specializing in hotel management, consulting and development, is currently seeking to recruit for a managed hotel in Lefkada, professional for the position of Barista / Buffet - Lefkada (Code: BAR LEFK) Qualifications 2-3 years minimum experience as a Barman in a Luxury Boutique Hotel or a Restaurant. Excellent command of both English and Greek language is essential. Very good knowledge of a second foreign language will be...

... considered as an asset. Self-motivated, enthusiastic, with natural ability and confidence to sell/promote. Excellent

Tags:

19 Μαι
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2019 Barman Barwomen Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Προϋπηρεσία σε