13 Μαρ

BREAKFAST ΜΑΓΕΙΡΑΣ - RECEPTION - BAR - ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ

Λευκάδα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα για οικογενεική ξενοδοχειακή μονάδα : ένας μάγειρας μπουφέ πρωινού - snacks(σαλάτες , club , burger) , ένα άτομο για reception - bar (καφέδες - κοκτειλ), τρεις καμαριέρες . Προυπηρεσία προαιρετική . Απαραίτητα χαρ/κα : ευγένεια , εργατικότητα , πνεύμα ομαδικής συνεργασίας. Απαραίτητη γνώση αγγλικών μόνο για το άτομο reception/bar.
Πλήρης ασφάλιση . Ικανοποιητικός μισθός . Παρέχεται διαμονή.

katerina dendrinou

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Δήμος Λευκάδας [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στη Λευκάδα, ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση του barista. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 26450 23000

13 Μαρ
Δήμος Λευκάδας [HOTEL BRAIN]

HotelBrain, an independent company specializing in hotel management, consulting and development, is currently seeking to recruit for a managed hotel in Lefkada, professional for the position of Barista / Buffet - Lefkada (Code: BAR LEFK) Qualifications 2-3 years minimum experience as a Barman in a Luxury Boutique Hotel or a Restaurant. Excellent command of both English and Greek language is essential. Very good knowledge of a second foreign language will be...

... considered as an asset. Self-motivated, enthusiastic, with natural ability and confidence to sell/promote. Excellent

Tags:

07 Μαρ
Δήμος Λευκάδας [PORTO GALINI SEASIDE RESORT AND SPA]

Ζητείται Μάγειρας Β' προς Α' για A la Carte και Μάγειρας Β' με γνώση τεμαχισμού κρεάτων για το ξενοδοχείο Porto Galini στη Λευκάδα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

28 Φεβ
Θήρα [Hotel Kalisperis]

Receptionist Μάγειρας καμαριέρα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ηλικία 25-40, απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, για τη θέση του Receptionist απαραίτητη προϋπόθεση άριστη γνώση αγγλικών και χρήση υπολογιστή Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Παρέχεται Σπίτι

28 Φεβ
Δήμος Ιεράπετρας [KAKKOS BEACH]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Kakkos Beach (adults only) στο Κουτσουνάρι Ιεράπετρας Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Β' Μάγειρα για Sushi Bar Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία (τουλάχιστον 3 χρόνων) σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών Άριστη γνώση HACCP Ομαδικότητα