13 Μαρ

Οδηγοί

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται από εταιρεία Vip Transfer οδηγοί από 22 έως 40 ετών για Αθήνα κ Μύκονο. Προϋποθέσεις κ απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου - εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις - Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας - δίπλωμα κατηγορίας Β - λευκό ποινικό μητρώο - επαγγελματική συμπεριφορά και ευγένεια - υπευθυνότητα και συνέπεια.
Παρέχεται δυνατότητα έμμισθης διαμονής με συγκατοίκηση. Αμοιβή 1000 ευρώ καθαρα + tips.
Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο email: ntetris15@gmail.com - Τηλέφωνο υπευθύνου: 6946187858 Νικόλαος Τετριμίδας

Telephone
Νικόλαος Τετριμίδας

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [Greek Travel Advisors]

Η τουριστική εταιρία Greek Travel Advisors αναζητά για τη σεζόν 2019 για το υποκατάστημά της στη Μύκονο: Οδηγοί Ι.Χ. Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας τουλάχιστον δύο ετών Καλή γνώση αγγλικών Λευκό ποινικό μητρώο Η εταιρία προσφέρει διαμονή, διατροφή και ικανοποιητικές

08 Μαρ
Δήμος Κω [SKYSERV SA]

Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρία στον χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον αερολιμένα της Κω. Οδηγοί Απαραίτητα προσόντα: Άδεια οδήγησης Δ' κατηγορίας σε ισχύ Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας Υψηλή αίσθηση ασφάλειας και ευθύνης Πνεύμα

04 Μαρ
Δήμος Θήρας [Kamari Tours]

Ζητούνται Οδηγοί για πούλμαν 50 θέσεων mini bus, με δίπλωμα Δ' κατηγορίας, καθώς και οδηγοί για 9θέσια με δίπλωμα Β' κατηγορίας. Απαραίτητη η γνώση αγγλικής γλώσσας. Προσφέρονται ικανοποιητικές αποδοχές και διαμονή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 3ετής εμπειρία οδήγησης Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες [Για να στείλετε το

19 Μαρ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Ζητείται Πτυχιούχος Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός ή συναφών ειδικοτήτων με εμπειρία στον σχεδιασμό έργων ΑΠΕ, ιδιαίτερα φωτοβολταικών εγκαταστάσεων. Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων και την διαχείριση πελατών. Χρήση AutoCad. Δίπλωμα Οδήγησης. Επαγγελματική νοοτροπία και δεξιότητες.