13 Μαρ

Χειριστής Μηχανής Παραγωγής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: τεχνικές γνώσεις & εμπειρία σε ηλεκτρονικές μηχανές ενσάκισης-παλετοποίησης, χρήση Η/Υ & γνώση αγγλικής γλώσσας. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε εργοστάσιο παραγωγής, ΕΠΑ.Λ. / ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΑ.Λ. / ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΙΚΟ ΑΕ

Σχετικες Αγγελιες

06 Μαρ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ελληνικής εταιρίας

18 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AGROLOGY ΑΒΕΕ]

Εργάτες Παραγωγής – Θεσσαλονίκη Κωδικός αγγελίας: AGR181201 Η Agrology είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία με περισσότερα από 35 χρόνια εμπειρίας στην ανάπτυξη, την τυποποίηση και τη διάθεση φυτοπροστατευτικών προϊόντων και εξειδικευμένων προϊόντων θρέψης στην ελληνική αγορά, αλλά και σε χώρες

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι παραγωγική και

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Χειριστής κλάρκ Αρμοδιότητες: Δίπλωμα, Εμπειρία Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

12 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Morel]

1) Ζητείται χειριστής στράντζας. Απαραίτητα προϊόντα. • Άριστη γνώση και χρήση στράντζας . • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας. • Προϋπηρεσία σε βιομηχανικές επιχειρήσεις. τηλ.επικοινωνίας (6936906091)