13 Μαρ

Χειριστής Μηχανής Παραγωγής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: τεχνικές γνώσεις & εμπειρία σε ηλεκτρονικές μηχανές ενσάκισης-παλετοποίησης, χρήση Η/Υ & γνώση αγγλικής γλώσσας. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε εργοστάσιο παραγωγής, ΕΠΑ.Λ. / ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΑ.Λ. / ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΙΚΟ ΑΕ

Σχετικες Αγγελιες

03 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, ζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο Χειριστή Μεταποιητικής Μηχανής Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία ως χειριστής μεταποιητικής μηχανής τουλάχιστον δύο ετών

03 Μαι
Δήμος Τανάγρας [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής πολυεθνικής εταιρίας

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACCESS]

Ελληνική εταιρία ενδυμάτων επιθυμεί να προσλάβει για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη Υπάλληλο Παραγωγής Περιγραφή θέσης: Παρακολούθηση απαιτήσεων α και β υλών παραγωγής ενδυμάτων Οργάνωση παραγωγικής διαδικασίας Προγραμματισμός παραγγελιών και παρακολούθηση φορτώσεων και παραδόσεων

16 Μαι
Ανατολικής Αττικής [MANPOWER]

  Χειριστής Γραμμής Παραγωγής – Μεσόγεια Αττικής Η ManpowerGroup για λογαριασμό γνωστής αναπτυσσόμενης εταιρίας με επιχειρηματική παρουσία σε παραπάνω από 40 χώρες αναζητά χειριστή γραμμής παραγωγής.​   Αρμοδιότητες: Καθαρισμός και συντήρηση των μηχανών παραγωγής Καταγραφή συμβάντων και

15 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Προϊστάμενος Παραγωγής (TEC 1505) Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων, με ηγετική θέση στην αγορά και εκτεταμένο δίκτυο εξαγωγών, αναζητά Προϊστάμενο Παραγωγής για τις ανάγκες του εργοστασίου της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει την συνεχή και άμεση επίβλεψη του