13 Μαρ

Ζητείτε Τεχνικός Ανελκυστήρων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείτε από εταιρεία ανελκυστήρων, τεχνικός με τουλάχιστον 3-ετή εμπειρία στο αντικείμενο, χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστείλατε βιογραφικό στο e-mail info@bts.com.gr ή fax στο 2310 922 235. Πληροφορίες στο τηλ. 2310 92 23 23.

Telephone
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΙΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

09 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Συντηρητή / Τεχνικό Ηλεκτρολογικής Κατεύθυνσης Προσόντα: Πτυχιούχοι αντίστοιχων τεχνικών

08 Μαι
Δήμος Κιλκίς [ΚΛΕΜΑΝ ΕΛΛΑΣ ΑΒΕΕ / KLEEMANN]

Ο όμιλος εταιριών Kleemann λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του στη διεθνή αγορά επιθυμεί να προσλάβει για το τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου, στη βιομηχανική περιοχή Κιλκίς Τεχνικός Εγκατάστασης Ανελκυστήρων για το τμήμα Π.Ε. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος ΤΕΙ/ΕΠΑΛ/ΙΕΚ με πολυετή

07 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Q METRIC]

Η qmetric | HR Solutions επιθυμεί να στελεχώσει για λογαριασμό της Tractor GPS τη θέση του / της Τεχνικού Ηλεκτρονικών Γεωργικών Συστημάτων Η εταιρία-πελάτης: Η Tractor GPS ασχολείται με εφαρμογές γεωργίας ακριβείας σε ένα ευρύ φάσμα αγροτικών καλλιεργειών. Ξεκινώντας από τη στοχευμένη μελέτη περίπτωσης του κάθε

01 Μαι
Θεσσαλονίκη [DOMI_INOX]

Ζητείτε χειριστή cnc μόνο σε άτομα που να χειρίζονται METALIX για εργοστάσιο επαγγελματικά ψυγεία ινοχ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

25 Απρ