13 Μαρ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΤΕΧΝΙΤΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ τεχνίτης, έως 35 ετών, σταθερή απασχόληση, ζητείται από εταιρεία Ηλεκτρολογικών Εφαρμογών στην Κηφισιά, αποστολή βιογραφικού στο lc@electronion.gr, επικοινωνία 09:00-17:00 στα τηλέφωνα 210 80 25523, 6948301126.

Telephone
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαι
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει στο κατάστημά της στον Σταυρό Αγίας Παρασκευής Τεχνίτη/τρια ή Βοηθό

10 Μαι
Αθήνα [SYCHEM ΑΕ]

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τόπος: Αθήνα, Αγ. Παρασκευή Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε σχεδιασμό και κατασκευή πινάκων ισχύος και αυτοματισμού Έμπειρία σε επίβλεψη και διαχείριση Η/Μ έργων Εξοικείωση με συστήματα αυτοματισμού PLC και BMS Άριστη γνώση αγγλικών - Η/Υ Επιθυμητά

10 Μαι
Αθήνα [Microsun Ενεργειακά Συστήματα ΑΕ]

Η Microsun Ενεργειακά Συστήματα ΑΕ, η οποία δραστηριοποιείται στην κατασκευή, λειτουργία και συντήρηση Φωτοβολταϊκών πάρκων σε όλη την Ελλάδα, αναζητά ένα Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το Τμήμα Κατασκευών και Συντήρησης. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ -ΤΕΙ) Εμπειρία

10 Μαι
Αθήνα [AGT Engineering & Operations Services]

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των Facility Management, Engineering Projects, Security Protection Systems, Energy Environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H

08 Μαι
Αθήνα [NEW]

Το ξενοδοχείο NEW στο κέντρο της Αθήνας ζητά Ηλεκτρολόγο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος ηλεκτρολόγος εγκαταστάσεων Κάτοχος άδειας ηλεκτρολόγου εγκαταστάσεων Κάτοχος διπλώματος μηχανής Απαραίτητη γνώση αγγλικών Αντίστοιχη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν