13 Μαρ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία ATLAS ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ με έδρα την Γλυφάδα ζητάει δύο
άτομα για τηλεφωνικές πωλήσεις. Πεντάωρη εσωτερική απασχόληση.
Δευτέρα έως Παρασκευή 10.30-15.30. Βασικός μισθός.
Βιογραφικό στο e-mail sales.atlasconstruction@gmail.com
Επικοινωνία: 2110137600-1 Μ. Κωνσταντινίδου

Telephone
ATLAS ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Πανελλήνια [BURLINGTON BOOKS]

Από εκδοτική εταιρία ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για δίμηνη ή τετράμηνη απασχόληση, για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Καλή γνώση αγγλικών, χειρισμός Η/Υ και άνεση στην επικοινωνία θεωρούνται απαραίτητα προσόντα. Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

10 Μαι

03 Μαι
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Έμπειροι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πωλήσεων Volton Η RedCall είναι ένα σύγχρονο contact center που εξειδικεύεται στην εξυπηρέτηση πελατών, καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα ειδικοτήτων, καθώς διαθέτει τα μέσα και την τεχνογνωσία που απαιτούνται για την άμεση επίτευξη των στόχων της. Η RedCall, εταιρία με 20ετή

25 Απρ

25 Απρ
Αθήνα [Κεντρικό υποκατάστημα]

Κεντρικό υποκατάστημα έναντι μετρό Αιγάλεω ζητεί υπαλλήλους γραφείου 20-50 ετών για μόνιμη τηλεφωνική πενθήμερη εργασία. Παρέχονται σταθερός βασικός μισθός και ασφάλεια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ. επικοινωνίας: 215 5657538