24 Απρ

Α-Β Μάγειρες Ν Μηχανιώνα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή
Από κατάστημα εστίασης στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, Νέα Μηχανιώνα,ζητείται Α´ ΜΑΓΕΙΡΑΣ , Β ´ ΜΑΓΕΙΡΑΣ.

Απαραιτήτως να αναγράφεται στο βιογραφικό σας ο αριθμός της θέσης ο οποίος σας ενδιαφέρει.

Μισθός: Συζήτησιμος

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα
απόφοιτος σχολής μαγειρικής
εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 έτη
γνώση διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης τροφίμων (ΗΑCCP)
επαγγελματική συμπεριφορά, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
Αποστολή βιογραφικού: Euromes@hotmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

25 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητούνται Μάγειρες Α΄και Β' με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Θέλεις να γίνεις μέλος μιας άκρως επιτυχημένης ομάδας; Έλα σήμερα να ξεκινήσεις μια επιτυχημένη επαγγελματική πορεία σε μία από τις μεγαλύτερες ελληνικές πολυεθνικές στο υποκατάστημά της στη Θεσσαλονίκη! Η Μellon Technologies, μητρική εταιρία του ομίλου εταιριών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στον χώρο των

23 Μαι
Δήμος Θήρας [ΚΑΝΑΒΑ ΑΕ]

Το ξενοδοχείο Istoria, μέλος των Design Hotels TM στη Σαντορίνη, ζητά για τη θερινή σεζόν 2019 προσωπικό για να στελεχώσει το εστιατόριό του «Mr. E», στο οποίο θα ηγείται ο executive chef Αλέξανδρος Τσιοτίνης. Μάγειρες Α', Β' Γ' Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων ή

23 Μαι
Δήμος Κω [ASTERAS RESORT]

Το ξενοδοχείο Asteras Resort στην Κω ζητά για τη σεζόν 2019 Μάγειρες Β' Γ' Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αρχών υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Η εταιρία προσφέρει: Ελκυστικό πακέτο παροχών Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές

23 Μαι
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων G-Hοtels ζητεί για τα ξενοδοχεία του στη Χαλκιδική Β' Μάγειρες Ζεστής και Κρύας Κουζίνας για εποχική απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.