12 Φεβ

Ψυκτικός - Χαλκιδική

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο Ξενοδοχειακό Συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για εποχική απασχόληση με έδρα το Πόρτο Καρράς ΨΥΚΤΙΚΟ (Code RFG) Κύρια Προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης Σχολής. Άδεια Άσκησης Επαγγέλματος. Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία πέντε αστέρων...

Σχετικες Αγγελιες

06 Φεβ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

23 Φεβ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στην Αττική Ψυκτικό /

22 Φεβ
Πανελλήνια [PEPSICO]

Ο όμιλος PEPSICO στην Ελλάδα αντιπροσωπεύεται από την TASTY FOODS, στον τομέα παραγωγής και πώλησης Snacks την PepsiCo–HBH στα μη αλκοολούχα ποτά αντίστοιχα. Ζητάμε να καλύψουμε τη θέση του/της: Πωλητή (Σύμβαση Ορισμένου Χρόνου) για την πώληση των Snacks της για τον Νομό Χαλκιδικής. Περιγραφή: Οργάνωση επισκέψεων σε

22 Φεβ
Πανελλήνια [DRIVE SA]

Η DRIVE A.E., εταιρία εκμισθώσεων αυτοκινήτων, αναζητά Προσωπικό για τη Στελέχωση του Τμήματος Rent a Car (Θεσσαλονίκη, Χαλκιδική, Λευκάδα, Πρέβεζα, Σαντορίνη) για το σύνολο των σταθμών της εταιρίας. Δεξιότητες / προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών Πολύ καλή γνώση Η/Υ και ΜS Office Δίπλωμα οδήγησης Επικοινωνιακός

20 Φεβ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων G-HOTELS ζητεί για τα ξενοδοχεία του στη Χαλκιδική Τεχνικό Τηλεπικοινωνιών, Δικτύων Υπολογιστών Απαιτούνται: Πτυχίο της Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής Ευκλείδης με ειδικότητα στις: Τηλεπικοινωνίες Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Αυτοματισμοί και τηλεόραση Εμπειρία σε