12 Φεβ

Συντηρητής / Ηλεκτρολόγος - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa στην Κω ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Συντηρητή / Ηλεκτρολόγο Προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 χρόνων σε ανάλογη θέση Γνώσεις συντήρησης κτιρίων Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία Δυνατότητα εργασίας σε...

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Ηλεκτρολόγο Συντήρησης Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του ξενοδοχείου. Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών του ξενοδοχείου, τουλάχιστον 5 χρόνια στην ίδια θέση. Να

16 Απρ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Ηλεκτρολόγο Εγκαταστάσεων Προσόντα: Πτυχιούχος Τ.Ε.Ι. ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας. Εμπειρία

10 Απρ
Δήμος Κω [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com

10 Απρ
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Ηλεκτρολόγος Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλές γνώσεις ηλεκτρολογικών και αυτοματισμού Κάτοχος άδειας τεχνίτη ηλεκτρολόγου Επιθυμητή η προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 ή 4 αστέρων Γνώσεις συντήρησης κτιρίων Προσαρμοστικότητα και αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης

19 Απρ
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Υπάλληλο Υποδοχής Α' με γνώσεις αγγλικών, γερμανικών και ρωσικών και με τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]