12 Φεβ

Συντηρητής / Ψυκτικός - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa στην Κω ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Συντηρητή / Ψυκτικό Προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 χρόνων σε ανάλογη θέση Γνώσεις συντήρησης κτιρίων Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία Δυνατότητα εργασίας σε...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Ψυκτικό Αρμοδιότητες: Συντηρήσεις Εγκαταστάσεις Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα ή άλλους επαγγελματικούς χώρους Εργασιακή εμπειρία σε κεντρικές

19 Απρ
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Υπάλληλο Υποδοχής Α' με γνώσεις αγγλικών, γερμανικών και ρωσικών και με τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Απρ

 Το τεσσάρων αστέρων ξενοδοχείο Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά: Καμαριέρες [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Απρ

 Το τεσσάρων αστέρων ξενοδοχείο Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητεί: Barman - Κως [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Απρ

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Υπάλληλο Υποδοχής Β' με γνώσεις αγγλικών, γερμανικών και ρωσικών και με τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]