12 Φεβ

Συντηρητής / Ψυκτικός - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa στην Κω ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Συντηρητή / Ψυκτικό Προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 χρόνων σε ανάλογη θέση Γνώσεις συντήρησης κτιρίων Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία Δυνατότητα εργασίας σε...

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Κω [ATLANTICA HOTELS & RESORTS ]

Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητά τις παρακάτω θέσεις για τα ξενοδοχεία της εταιρίας στην Κω, για τη σεζόν 2019. Συντηρητής / Ψυκτικός Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 1-2 χρόνων, σε ανάλογη

15 Φεβ

Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητά τις παρακάτω θέσεις για τα ξενοδοχεία της εταιρίας στην Κω, για τη σεζόν 2019. Συντηρητής / Ηλεκτρολόγος Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 1-2 χρόνων, σε

12 Φεβ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το 5* ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa στην Κω ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Συντηρητή / Ηλεκτρολόγο Προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 χρόνων σε ανάλογη θέση Γνώσεις συντήρησης κτιρίων Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία Δυνατότητα εργασίας σε

11 Φεβ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην ΚΩ, ζητά να προσλάβει: Ψυκτικό Αρμοδιότητες: Συντηρήσεις Εγκαταστάσεις Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα ή άλλους επαγγελματικούς χώρους Εργασιακή εμπειρία σε κεντρικές κλιματιστικές

04 Φεβ
Δήμος Κω [MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Mikri Poli Resorts (Rhodes, Kos, Crete) TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica σας προσκαλεί να στείλετε το βιογραφικό σας στη θέση: Συντηρητής / Ηλεκτρολόγος – Κως Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sentido Carda Beach Mikri Poli Kos by Atlantica επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 συντηρητή / ηλεκτρολόγο. Κωδικός: MPKM1 Απαιτούμενα προσόντα: