12 Φεβ

Μάγειρας / Chef - Σκιάθος

Δήμος Σκιάθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το εστιατόριο Portobello στη Σκιάθο επιθυμεί να προσλάβει Μάγειρα / Chef 1η Μαΐου 2019 - 7 Οκτωβρίου 2019 για τη θερινή σεζόν 2019. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τη δημιουργία του menu à la carte, την οργάνωση και ομαλή λειτουργία της κουζίνας, καθώς και τη διαχείριση του προσωπικού κουζίνας. Απαιτούμενα προσόντα:...

Σχετικες Αγγελιες

14 Απρ
Δήμος Σκιάθου [PORTOBELLO]

Το εστιατόριο Portobello στη Σκιάθο επιθυμεί να προσλάβει Μάγειρα / Chef (1η Μαΐου 2019-7 Οκτωβρίου 2019) για τη θερινή σεζόν 2019. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τη δημιουργία του menu à la carte, την οργάνωση και την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, καθώς και τη διαχείριση του προσωπικού της. Απαιτούμενα προσόντα:

19 Απρ
Δήμος Σκιάθου [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητεί για τα ξενοδοχεία του στη Σκιάθο Επαγγελματία Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής αρτοζαχαροπλαστικής (ελληνικής ή ξένης σχολής) Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε ανάλογη θέση, ιδανικά σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Γνώση αγγλικών Άριστη γνώση

19 Απρ

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητεί για τα ξενοδοχεία του στη Σκιάθο Επαγγελματία Αρτοζαχαροπλάστη Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (στην παραγωγή ψωμιού, αρτοσκευασμάτων και γλυκισμάτων) σε ξενοδοχεία 5* ή 4* Οργανωτικός, εργατικός, δημιουργικός Παροχές εταιρίας:

19 Απρ
Δήμος Σκιάθου [KASSANDRA BAY]

Το Kassandra Bay Resort Spa, ξενοδοχειακό συγκρότημα 5* στη Σκιάθο, αναζητά για τη σεζόν 2019 Mπουφετζή / Mπουφετζού Καθήκοντα θέσης: Προετοιμάζει τον μπουφέ του πρωινού εκτός από τα ζεστά και τα αρτοποιήματα. Προετοιμάζει τους μπουφέδες ανάβοντας τα μπεν μαρί και τα ψυγεία. Φροντίζει για την καθαριότητα των

18 Απρ
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία μας Myconian Kyma, a member of Design Hotels, Myconian Naia Luxury Suites, a member of Preferred Hotels Resorts, και Myconian Korali Relais et Chateaux αναζητούν για τη σεζόν 2019 Α' Μάγειρα / Chef de Partie Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε κρύα και ζεστή κουζίνα σε ξενοδοχεία 5* Άριστη γνώση και εφαρμογή πολιτικών και