12 Φεβ

Sous Chef - Ιεράπετρα Κρήτης

Δήμος Ιεράπετρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Kakkos Beach (adults only) στο Κουτσουνάρι Ιεράπετρας Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Sous Chef Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία (τουλάχιστον 3 χρόνων) σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία All Inclusive 4 ή 5 αστέρων Πτυχίο σχολής μαγειρικής Γνώση διαδικασιών HACCP Άριστη γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

11 Απρ
Δήμος Ιεράπετρας [KAKKOS BEACH]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Kakkos Beach (adults only) στο Κουτσουνάρι Ιεράπετρας Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Sous Chef Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία (τουλάχιστον 3 χρόνων) σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία All Inclusive 4 ή 5 αστέρων Πτυχίο σχολής μαγειρικής Γνώση διαδικασιών HACCP Άριστη γνώση

17 Απρ

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Kakkos Beach (adults only) στο Κουτσουνάρι Ιεράπετρας Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Αποθηκάριο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία (τουλάχιστον 3 χρόνων) σε αντίστοιχη θέση Γνώση εμπορικής διαχείρισης προγραμμάτων αποθήκης (Sunsoft) Επιπλέον προσόντα: Πτυχίο

11 Απρ

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Kakkos Beach (adults only) στο Κουτσουνάρι Ιεράπετρας Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Σπουδαστές Τουριστικών Επιχειρήσεων Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών Επικοινωνία, ομαδικότητα Ευχάριστη προσωπικότητα Προσφέρονται: Δυνατότητα διαμονής και

11 Απρ

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Kakkos Beach (adults only) στο Κουτσουνάρι Ιεράπετρας Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 A' Σερβιτόρο A la Carte Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία (ελάχιστη: 2 χρόνων) σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Απόφοιτος λυκείου Άριστη γνώση αγγλικών Επικοινωνία •

11 Απρ

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Kakkos Beach (adults only) στο Κουτσουνάρι Ιεράπετρας Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Kitchen Stewards (Λάντζα) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στη σωστή διαχείριση εξοπλισμού σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Εκπαίδευση στις διαδικασίες υγιεινής των επισιτιστικών τμημάτων