12 Φεβ

Καθαρίστρια - Πάφος Κύπρου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στην Πάφο Κύπρου ζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Καθαρίστρια Περιγραφή εργασίας / σκοπός: Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων Τύπος απασχόλησης: Πλήρης (8ωρο ημερησίως / 6 ημέρες την εβδομάδα) Καθήκοντα: Να ελέγχει καθημερινά ότι όλοι οι χώροι...

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η εταιρία μας για λογαριασμό πελάτη, μεγάλης ξενοδοχειακής μονάδας 5 αστέρων στην όμορφη Πάφο της Κύπρου, ζητά για άμεση πρόσληψη (με συμβόλαιο) Β' Σερβιτόρους / Β' Σερβιτόρες Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο, 6 ημέρες την εβδομάδα). Περίοδος εργασίας: Όλο τον χρόνο Απαραίτητο προσόν:

20 Φεβ

Η εταιρία μας, εκπροσωπώντας ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Πάφο της Κύπρου, ζητά Hostess Οι θέσεις εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο ημερησίως, 6 ημέρες εβδομαδιαίως) και δεν απαιτούν προϋπηρεσία. Εργασία όλο τον χρόνο. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 18-35 ετών Ελληνική ταυτότητα / ελληνικό διαβατήριο

20 Φεβ

Η εταιρία μας για λογαριασμό πελάτη, μεγάλης ξενοδοχειακής μονάδας 5 αστέρων στην όμορφη Πάφο της  Κύπρου, ζητά για άμεση πρόσληψη (με συμβόλαιο) Α' Σερβιτόρους / Α' Σερβιτόρες Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο, 6 ημέρες την εβδομάδα). Περίοδος εργασίας: Όλο τον χρόνο Απαραίτητο προσόν:

20 Φεβ

Η εταιρία μας για λογαριασμό πελάτη της ζητά ένα Άτομο για Λάντζα σε ψητοπωλείο στη Λάρνακα Κύπρου. Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο, 6 ημέρες την εβδομάδα). Κυριακή κλειστά. Απαραίτητο προσόν: Εργασιακή εμπειρία 1 έτους τουλάχιστον σε ανάλογη θέση Παροχές: Μισθός: 900 ευρώ μηνιαίως

15 Φεβ

Η εταιρία μας, εκπροσωπώντας ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Πάφο της Κύπρου, ζητεί Hostess Οι θέσεις εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο ημερησίως / 6 ημέρες εβδομαδιαίως). Εργασία όλο τον χρόνο. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 18-30 ετών Ελληνική ταυτότητα / ελληνικό διαβατήριο Απαραίτητη η γνώση ξένης