12 Φεβ

Συντηρητής / Υδραυλικός για τις Πισίνες

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συντηρητής / Υδραυλικός για τις Πισίνες Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1-2 χρόνων επαγγελματική εμπειρία Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης η εταιρία μας προσφέρει: Μισθό ανάλογο των προσόντων Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή, διατροφή,...

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Πανελλήνια [ELINOTEL S.A.]

Η εταιρία Elinotel SA, για τα ξενοδοχεία της στη Χαλκιδική, επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν (Απρίλιος - Οκτώβριος 2019) Συντηρητή / Ηλεκτρολόγο Ο υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει: Σχετική προϋπηρεσία σε θέση αντίστοιχου ξενοδοχείου Επαρκή, πιστοποιημένη γνώση, εμπειρία Επαγγελματική

19 Απρ
Δήμος Σιθωνίας [HOTEL ΛΑΓΟΜΑΝΔΡΑ ΑΕ]

Το resort 4 αστέρων Lagomandra Beach Hotels Suites Spa στη Σιθωνία Χαλκιδικής αναζητά για τη νέα τουριστική σεζόν Συντηρητή / Υδραυλικό Ζητούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία 3 ετών και άνω Γνώση ξένης γλώσσας (προαιρετική) Ομαδικό πνεύμα Επαγγελματική συμπεριφορά Η επιχείρηση προσφέρει:

15 Απρ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Συντηρητή με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Απρ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, βιομηχανική επιχείρηση στο Μοσχάτο Αττικής επιθυμεί να προσλάβει έναν Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Οι κατάλληλοι υποψήφιοι: Απόφοιτοι σχολών Ηλεκτρολογίας ή ΤΕΙ με προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε σύγχρονη βιομηχανική μονάδα Θα πρέπει να γνωρίζουν άριστα εκτός από την ελληνική και

12 Απρ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για ξενοδοχειακές μονάδες που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Κρήτη, στα Χανιά στο Ρέθυμνο, για την παρακάτω