12 Φεβ

Συντηρητής / Υδραυλικός για τις Πισίνες

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συντηρητής / Υδραυλικός για τις Πισίνες Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1-2 χρόνων επαγγελματική εμπειρία Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης η εταιρία μας προσφέρει: Μισθό ανάλογο των προσόντων Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή, διατροφή,...

Σχετικες Αγγελιες

23 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Myconian Imperial Resort, member of Leading Hotels of the World, Royal Myconian Resort, member of Leading Hotels of the World, Myconian Villa Collection, member of Preferred Hotels Resorts, Myconian Avaton Resort, member of Design Hotels, Myconian Utopia Resort, member of Relais Chateaux, και Myconian Ambassador, member of Relais Chateaux, ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Συντηρητή / Υδραυλικό Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις

23 Φεβ

21 Φεβ
Δήμος Σιθωνίας [HOTEL ΛΑΓΟΜΑΝΔΡΑ ΑΕ]

Το resort 4 αστέρων Lagomandra Beach Hotels Suites Spa στη Σιθωνία Χαλκιδικής, αναζητά για τη νέα τουριστική σεζόν Συντηρητή - Υδραυλικό Ζητούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία 3 ετών και άνω Γνώση ξένης γλώσσας (προαιρετικό) Ομαδικό πνεύμα Επαγγελματική συμπεριφορά Η επιχείρηση

20 Φεβ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-HOTELS στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Συντηρητής Ξενοδοχείου Συντηρητής που θα αναλάβει τη συντήρηση των κεντρικών κλιματιστικών μονάδων των κτιρίων, συντήρηση και επισκευή πάσης φύσεως αντλιών καθώς και τη συντήρηση και επισκευή του επαγγελματικού

18 Φεβ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Συντηρητή με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]