12 Φεβ

Γραφίστας/τρια

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Alouette A.E., με παρουσία 42 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Γραφίστα/τρια για το δημιουργικό τμήμα σχεδιασμού συλλογής παιδικών ενδυμάτων. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας στον γραπτό και τον...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Ζητείται Γραφίστας για τη στελέχωση τμήματος multimedia, εκδοτικού οίκου. Άριστη γνώση Flash, Photoshop και Illustrator, καθώς και της αγγλικής γλώσσας. Προϋπηρεσία επιθυμητή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Φεβ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette αναζητά Γραφίστα/τρια για το τμήμα του e-shop. Αρμοδιότητες: Δημιουργία εικαστικών για website / social media / newsletters / banners Εμπειρία στη δημιουργία ηλεκτρονικών καταλόγων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση Απόφοιτος σχολής Γραφιστικής Άριστη γνώση Adobe Creative Suite

05 Φεβ
Δυτικής Αττικής [PLAISIO COMPUTERS]

Η Πλαίσιο Computers, η Νο 1 εταιρία τεχνολογίας και ειδών γραφείου στην ελληνική αγορά, προσλαμβάνει Γραφίστα για τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στη Μαγούλα Αττικής. Ως γραφίστας θα ασχοληθείς με την ανάπτυξη πολύ δυνατού δημιουργικού –art και copy– για επικοινωνία προϊόντων και υπηρεσιών,

01 Φεβ
Πανελλήνια [Διαφημιστική εταιρία]

Γραφίστας για εργασία σε διαφημιστική εταιρία με άριστες γνώσεις του Adobe Illustrator, Photoshop και Indesign σε περιβάλλον Mac. Θα εκτιμηθούν οι γνώσεις στο Web Design. Με ικανότητα συνεργασίας, ομαδικότητας, επικοινωνίας, διαχείριση έργου, δημιουργικό πνεύμα και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων. [Για να στείλετε το

23 Φεβ
Πανελλήνια [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το Poseidon of Paros Hotel Spa  αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Barman Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Γνώση cocktails και καφέ Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση και χειρισμός PDA Απαραίτητη η προϋπηρεσία Η προσφορά μας: Διαμονή και διατροφή Οι ενδιαφερόμενοι που