12 Φεβ

Γραμματέας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραμματέας ζητείται από τουριστικό γραφείο με γνώσεις στις δημόσιες σχέσεις για να διερευνά και να επιδεικνύει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τις ανάγκες και την εξυπηρέτηση του πελάτη. Απαραίτητα προσόντα: Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες Νέας τεχνολογίας οργανωτικές...

Σχετικες Αγγελιες

16 Απρ
Ανατολικής Αττικής [Παραγωγική μονάδα]

Νεαρή Βοηθός Λογιστή / Γραμματέας ζητείται από παραγωγική μονάδα στο Κορωπί. Απαραίτητη η προϋπηρεσία και η γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προοπτικές εξέλιξης, ελκυστικές αποδοχές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Απρ

03 Απρ
Αθήνα [ΖΕΥΣ INTERNATIONAL]

Υπάλληλος / Γραμματέας Διοίκησης Περιγραφή θέσης: Υποστήριξη της διοίκησης στην καθημερινή λειτουργία της εταιρίας Διαχείριση αλληλογραφίας Συντονισμός και προγραμματισμός συναντήσεων διοίκησης και τήρηση ημερολογίου εκκρεμοτήτων Προγραμματισμός και συντονισμός επαγγελματικών

03 Απρ
Πειραιώς [Επιχείρηση]

Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας Προέδρου Απαραίτητα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office κ.λπ.) Επιθυμητή πιστοποίηση (ECDL κ.ά.) Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά) Επικοινωνιακά και οργανωτικά προσόντα Δυνατότητα εργασίας με αυστηρά χρονοδιαγράμματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό

16 Απρ
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Νεαρή Γραμματέας ζητείται από εταιρία στο Κορωπί. Θα εκτιμηθεί εμπειρία σε παρόμοια θέση. Δυνατότητες ανέλιξης. Μισθός ανάλογος των προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]