12 Φεβ

Ταξιδιωτικός Σύμβουλος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τουριστικός οργανισμός ζητεί άτομο για τη θέση του Ταξιδιωτικού Συμβούλου με καθήκοντα την εξυπηρέτηση κλήσεων σχετικών με ομαδικές εκδρομές. Η θέση απαιτεί άτομα ευχάριστα, επικοινωνιακά, με ιδιαίτερες ικανότητες στην παρουσίαση προϊόντων. Θα υπάρξει περίοδος σχετικής εκπαίδευσης στα...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Πανελλήνια [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του ζητά να προσλάβει στην Αθήνα Εκπαιδευτικό Σύμβουλο Κωδικός θέσης: ΕΣαθ Κύριες αρμοδιότητες της θέσης: Διερεύνηση των εκπαιδευτικών αναγκών των πελατών και φροντίδα για τη βέλτιστη κάλυψή τους σύμφωνα με την πολιτική του ομίλου

18 Απρ
Πανελλήνια [INPA]

Σύμβουλος Ομορφιάς / Πωλήτρια Καλλυντικών Ειδών Φαρμακείου (Merchandising) Η εταιρία I C AE, αντιπρόσωπος διεθνών οίκων που δραστηριοποιείται στον χώρο των προϊόντων υγείας και ομορφιάς, αναζητεί συνεργάτη για το τμήμα πωλήσεων (B2C) στην περιοχή της Θεσσαλονίκης (πλήρης απασχόληση). Απαραίτητα

11 Απρ
Πανελλήνια [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη A.E., εξουσιοδοτημένος έμπορος Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Σύμβουλο Πωλήσεων Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στη λιανική πώληση αυτοκινήτων τουλάχιστον 5 ετών (με προτίμηση σε εμπειρία στο group VW) Γνώσεις Η/Υ και αγγλικών Δυναμική προσωπικότητα Ικανότητα

10 Απρ
Πανελλήνια [KLM business group]

Οικογενειακός Επαγγελματικός Σύμβουλος Είσαι επικοινωνιακός/ή και φιλόδοξος/η; Αντιλαμβάνεσαι τον παλμό της αγοράς και τις ανάγκες των άλλων ; Έλα να δεις τις ιδέες και το πλάνο μας. Έλα να μας γνωρίσεις. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Απρ
Πανελλήνια [ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΒΕΕ]

Η Πετρίδης ΑΒΕΕ, βιομηχανία σχεδιασμού, παραγωγής και εμπορίας φωτιστικών σωμάτων, ζητεί Σύμβουλο Φωτισμού / Πωλητή-τρια Αρχιτεκτονικού Φωτισμού για την έκθεση Αθηνών, Εθνικής Αντιστάσεως 70, Χαλάνδρι. Προσόντα: Γνώση διακόσμησης και αρχιτεκτονικής εσωτερικών χώρων Γνώση φωτισμού και