12 Φεβ

Μάγειρες Α\', Β\' & Γ\' - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Dimitra Beach στην Κω ζητεί προσωπικό όπως παρακάτω: Μάγειρες Α\´, Β\´ Γ\´ Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι απόφοιτοι τουριστικής σχολής με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και να γνωρίζουν την αγγλική γλώσσα, άλλη επιθυμητή γλώσσα (η γερμανική ή η γαλλική) θα εκτιμηθεί. Οι υποψήφιοι μπορούν να...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Δήμος Κω [IN GLOBE LTD]

Αναζητούμε 2 Μάγειρες Α', έναν Β' έναν Γ' για το ξενοδοχείο μας Atlantica Belvedere Resort Spa στην Καρδάμαινα της Κω. Προσόντα: Ηλικίας 18-45 ετών Απαραίτητη η γνώση ξένης γλώσσας, κατά προτίμηση της αγγλικής Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά Παροχές: Μισθός βάσει προσόντων και βάσει της ελληνικής

03 Απρ
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες

02 Απρ

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες A la Carte Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές

19 Απρ
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Μάγειρες Κρύας Κουζίνας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]  Τηλ.: 22420 92334-5-6 • Φαξ: 22420 91943

19 Απρ
Δήμος Κω [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

Α' Β' Μάγειρας – Κως To ξενοδοχειακό συγκρότημα Lango Design Ηotel Spa αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε κρύα και ζεστή κουζίνα σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση και