12 Φεβ

Μάγειρες Α\', Β\' & Γ\' - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Dimitra Beach στην Κω ζητεί προσωπικό όπως παρακάτω: Μάγειρες Α\´, Β\´ Γ\´ Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι απόφοιτοι τουριστικής σχολής με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και να γνωρίζουν την αγγλική γλώσσα, άλλη επιθυμητή γλώσσα (η γερμανική ή η γαλλική) θα εκτιμηθεί. Οι υποψήφιοι μπορούν να...

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Δήμος Κω [Dimitra Beach Hotel]

Το ξενοδοχείο Dimitra Beach στη Κω ζητά προσωπικό όπως παρακάτω: Προσωπικό Κουζίνας / Μάγειροι Α', Β' Γ' Να είναι απόφοιτοι αντίστοιχης τουριστικής σχολής με προϋπηρεσία, ειδικότερα σε a la carte εστιατόρια. Οι υποψήφιοι μπορούν να επικοινωνούν με το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού στο 22420 22103. [Για να στείλετε το

06 Φεβ
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες

04 Φεβ

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες A la Carte Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές

02 Φεβ
Δήμος Κω [ATLANTICA HOTELS & RESORTS ]

Η Atlantica Hotels Resorts, μία από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, ζητεί να καλύψει την παρακάτω θέση για το 5 αστέρων ξενοδοχείο της εταιρίας στην Κω Atlantica Marmari Palace (TUI Magic Life) για τη σεζόν 2019: Α' Β' Μάγειρες Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Καλή γνώση της

29 Ιαν
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Α', Β' Γ' Μάγειρες [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]  Τηλ.: 22420 92334-5-6 • Φαξ: 22420 91943