12 Φεβ

Captain - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Dimitra Beach στην Κω ζητεί προσωπικό όπως παρακάτω: Captain Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι απόφοιτοι τουριστικής σχολής με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και να γνωρίζουν την αγγλική γλώσσα, άλλη επιθυμητή γλώσσα ( η γερμανική ή η γαλλική) θα εκτιμηθεί. Οι υποψήφιοι μπορούν να επικοινωνούν με...

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Pallazo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Captain A La Carte Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων, (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών,

04 Απρ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Sous Maitre / Captain Εστιατορίου Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Πτυχίο σχολής τουριστικών σπουδών Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο

01 Απρ
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για την τουριστική περίοδο 2019 Captain Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Οργάνωση και προώθηση πωλήσεων Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών

23 Μαρ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Captain Εστιατορίου Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση του επισιτιστικού τομέα, τουλάχιστον 2 χρόνια στην ίδια θέση. Να έχει ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις, θετικός χαρακτήρας

19 Απρ
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Υπάλληλο Υποδοχής Α' με γνώσεις αγγλικών, γερμανικών και ρωσικών και με τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]