12 Φεβ

Βarmen / Barwoman - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Dimitra Beach στην Κω ζητεί προσωπικό όπως παρακάτω: Βarmen / Barwoman Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι απόφοιτοι τουριστικής σχολής με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και να γνωρίζουν την αγγλική γλώσσα, άλλη επιθυμητή γλώσσα (η γερμανική ή η γαλλική) θα εκτιμηθεί. Οι υποψήφιοι μπορούν να...

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Δήμος Κω [ALBERTO GELSOMINO]

Το 5* ξενοδοχείο Pelagos Suites Spa στην Κω ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Barman / Barwoman Προσόντα: Γνώση οινοπνευματωδών και κοκτέιλ Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Άριστη γνώση της αγγλικής, δεύτερη ξένη γλώσσα (κατά προτίμηση γερμανικά) θα θεωρηθεί προσόν Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σε

08 Φεβ
Δήμος Κω [Xenodoxos ΕΠΕ]

H XenodoxoS, μια δυναμική εταιρία στον χώρο του ξενοδοχειακού management, ζητεί να προσλάβει για εποχική απασχόληση για τη σεζόν 2019. Για το ξενοδοχείο που διαχειρίζεται: Στην Κώ: www.kospalace.gr 4 αστέρων, Tιγκάκι Barman / Barwoman για το κεντρικό bar του ξενοδοχείου. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε

25 Ιαν

23 Φεβ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Barman Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Φεβ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Οδηγό με δίπλωμα φορτηγού. Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,