12 Φεβ

Σερβιτόροι - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Dimitra Beach στην Κω ζητεί προσωπικό όπως παρακάτω: Σερβιτόροι Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι απόφοιτοι τουριστικής σχολής με προϋπηρεσία στην αντίστοιχη θέση και να γνωρίζουν την αγγλική γλώσσα, άλλη επιθυμητή γλώσσα (η γερμανική ή η γαλλική) θα εκτιμηθεί. Οι υποψήφιοι μπορούν να...

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το τεσσάρων αστέρων ξενοδοχείο Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητεί: Σερβιτόρους [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

Tags:

13 Απρ
Δήμος Κω [Dimitra Beach Hotel]

Το ξενοδοχείο Michelangelo Resort Spa στην Κω ζητά προσωπικό για τα επισιτιστικά τμήματα (εστιατόριο). Σερβιτόροι Α' / Βοηθοί Σερβιτόρων Προσόντα: Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι απόφοιτοι τουριστικής σχολής με προϋπηρεσία στις αντίστοιχες θέσεις και να γνωρίζουν την αγγλική γλώσσα, γνώση της γερμανικής ή

05 Απρ
Δήμος Κω [MEETING POINT HELLAS AE]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Meeting Point Hotels του ομίλου FTI αποτελείται από 60 μονάδες και περισσότερα από 14.000 δωμάτια με παρουσία σε 10 χώρες και 4 ηπείρους. Αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Ελλάδα, σε Κέρκυρα, Ρόδο και Κω, για τη σεζόν 2019 υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων στα Εστιατόρια / Μπαρ • Στελέχη

01 Απρ
Δήμος Κω [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork-hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Η εταιρία μας αναζητά κατάλληλους

01 Απρ
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Α' και Β' Σερβιτόρους Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Απαραίτητη η