12 Φεβ

Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τη θέση του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων αναζητά να καλύψει μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της συσκευασίας των τροφίμων. Εάν έχετε εμπειρία από το συγκεκριμένο ή παρεμφερή χώρο και θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας, σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη και καλά...

Σχετικες Αγγελιες

15 Απρ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Θέλεις να εργαστείς ως Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων σε μία μεγάλη εταιρία στο χώρο του φωτισμού; Έχεις εμπειρία στις χονδρικές πωλήσεις φωτισμού ή ηλεκτρολογικού υλικού και ψάχνεις το επόμενό σου βήμα; Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει

09 Απρ

Τη θέση του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων αναζητά να καλύψει μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της συσκευασίας των τροφίμων. Εάν έχετε εμπειρία από το συγκεκριμένο ή παρεμφερή χώρο και θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας, σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη και καλά

22 Απρ
Πανελλήνια [REVOIL ΑΕ]

Η εταιρία πετρελαιοειδών REVOIL ΑΕΕΠ επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Ανάπτυξης Πωλήσεων (έδρα Θεσσαλονίκη) (Κωδ. θέσης REV81) Προφίλ εταιρίας: Η REVOIL είναι μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία πετρελαιοειδών στην ελληνική αγορά. Είναι εισηγμένη στο ΧΑΑ και κατέχει άνω του 10% μερίδιο αγοράς με δίκτυο 550

17 Απρ
Πανελλήνια [CONSULTS]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο του αθλητισμού ζητά Υπεύθυνο Ανάπτυξης Code: ΥΑ/ΑΜ. Η θέση αναφέρεται στον Γενικό Διευθυντή της εταιρίας με κύρια ευθύνη την ανάπτυξη του προιόντος στην Ελλάδα και το εξωτερικό τόσο σε Β2Β όσο και σε Β2C πελάτες, όπως γυμναστήρια, σχολές πολεμικών τεχνών,

16 Απρ
Πανελλήνια [Εισαγωγική εταιρία ιατρικών μηχανημάτων]

Εισαγωγική εταιρία ιατρικών μηχανημάτων ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων Αρμοδιότητες / προσόντα: Ωράριο: 08:30-16:30 Εξωτερικά ραντεβού εντός ωραρίου Εξωτερικά απογευματινά ραντεβού κατά περίπτωση 10-12 Σ/Κ περίπου τον χρόνο σε συνέδρια Σύνταξη προσφορών Διαγωνισμοί έως το στάδιο των τεχνικών